Біля Залісся автівка в'їхала в підводу – постраждалий у реанімації

28 Грудня 2018, 11:20
5070 Джерело: фото ілюстративне

На автодорозі поблизу села Залісся Шацького району автомобіль ВАЗ врізався у підводу. У результаті автопригоди постраждав пенсіонер.

Інцидент трапився учора, 27 грудня, - інформує ГУНП у Волинській області.

За кермом автомобіля перебував 57-річний житель Шацького району. Водій допустив зіткнення із кінною підводою, яка рухалася у попутному напрямку.

Внаслідок автопригоди їздовий гужового транспорту, 84-річний житель цього ж району, отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували у відділення реанімації районної лікарні.

За даним фактом ДТП триває перевірка. Відомості слідчі внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 Кримінального кодексу України.
 

Коментарі
28 Грудня 2018, 17:12
Мабудь з корпоративу хтось їхав..., і кінь-бідолаха якраз під руку
28 Грудня 2018, 18:38
Біля села Підманево а не Залісся
29 Грудня 2018, 01:12
Хто пише коментарі про корпоративи напевно і дня за рульом не провів. Скільки ще буде аварій, поки люди нарешті навчаться свої підводи освітлювати, як зазначено в пдр, або перестануть їздити поночі...
29 Грудня 2018, 12:04
Водій зобовязаний враховувати ВСЮ дорожню обстановку! "Я не бачив!" - не відговорка. Зменши швидкість, зупинись, подивись! На жаль, такі помилки і призводять до трагедій. Ніхто не знімає відповідальності з водія підводи, але хитрунів на дорозі теж ніхто не любить !!!
29 Грудня 2018, 16:35
Такі випадки і будуть повторюватися поки наші безпечні водії підвод та велосипедів будуть їздити без ліхтарів. Чому водії авто мусять вмикати світло навіть вдень і якщо не включив то шраф 400 грн , а ті безпечні вгашані дебіли (не всі з них) їздять без нічого і без дотримання пдр. Якби поліція наказувала таких горе водіїв (гроші такі платять могли би і на це реагувати) то був би порядок на дорозі. І взагалі в Польщі та РБ заборонено їздити на двох колесах взимку, я це підтримую! Наболіло, так як сам через такого конюха, що ледь говорив і кінь за нього був мудріший не позбувся життя і авто.
30 Грудня 2018, 21:38
<p>І він був п'яний</p>
30 Грудня 2018, 21:39
Він взагалі був в нетверезому стані. І чому не написали хто він такий хай би б знав що робить
02 Січня 2019, 19:06
А той чоловік займає нормальну посаду в районі, того й покривають. А треба було б зачмирити негідника крикливого !
11 Січня 2019, 00:04
Цілком згідний. Ніхто навіть і слова несказав про водія авто.. Хоча він винен цілком у дтп. Адже ще не зовсім темно було.. А то що був <br/> корпоратив у водія ніхто і мови не веде, і то що він їхав в нетверезому стані так же само, всі мовчать. А те що дід їшов з боку підводи то всі критикують.<br/> І тут навіть нема що гадати. Водій навіть прав не позбудиться, нема чого і говорити і про штрафи!! І де тут правосуддя?????
24 Березня 2019, 14:51
Корпоратив був 28 .12 а то сталось 27.12 так,що не брешіть.
24 Березня 2019, 22:35
Дорожні правила написані крівцею так що не нарушайте хто жити хоче