Юна співачка зі Світязя переспівала пісню-хіт гурту KAZKA

22 Грудня 2018, 16:50
Світлана Чернякова 8973
Світлана Чернякова

На святкуванні 25-річчя Шацького будинку дитячої та юнацької творчості вихованка Шацької музичної школи та учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Світязь Світлана Чернякова, виконала популярний хіт українського гурту KAZKA «Плакала».

Цю відому пісню, котра потрапила у десятку світового популярного чату, юна співачка виконала не гірше оригіналу. 

Нагадаємо, Світлана Чернякова за останні роки є постійною переможницею та призеркою районних конкурсів, учасницею та призеркою обласних вокальних конкурсів. 

Також 1 червня цього року учениця Шацької дитячої музичної школи Світлана Чернякова взяла участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело надій» (м. Київ). У номінації «вокал» вона була нагороджена дипломом лауреата ІІІ ступеня.

2 червня цього року Світлана взяла участь у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Ми - щасливі діти України» (м. Київ), де здобула диплом лауреата І ступеня. Виступи конкурсантів оцінювали відомі мистецькі діячі, серед яких народні артисти України Валентина Степова, Григорій Чапкіс та Дмитро Яремчук.

Коментарі
22 Грудня 2018, 23:12
Нічого особливого. А тексту не чути. Треба ще працювати з вокалістом
23 Грудня 2018, 00:02
Молодчинка !!! Лише у 6 класі , а такі досягнення!!!
23 Грудня 2018, 00:10
Підтримую попереднього коментатора повністю. Той хто писав статтю невірно трактує переспівав. Переспівав - це мав би перевершити оригінал. А тут повна фігня. Прокричала а не переспівала. Талант явно перебільшують. В Світязі є й кращі співочі діти. Просто їх не піарять . Можливо батьки других діток не мають змоги рекламувати їх. А тут одна реклама цієї дівчини.
23 Грудня 2018, 00:45
Чому видаляється коментарі
23 Грудня 2018, 00:56
Текст і в оригінальному виконанні слабо чути! А тут знімали на звичайну камеру!!!! Світлана величезна молодець!!!!
23 Грудня 2018, 01:49
Проспівала дуже чудово. Всі слова чітко і виразно проспівані. А якщо в декого зі слухом невсе гаразд, ну це просто треба звертатися до врача. Бо в такому віці важк переспівати пісню яка входить у 10 світових хітів
23 Грудня 2018, 02:10
Погоджуюсь з тим, що нічого особливого! Тим паче, що пісня не тяжка.
23 Грудня 2018, 12:28
Зі слухом все в порядку. Кожен має свою думку. А ви стаєте на захист бо якимось чином повязані з нею. Не гоже так, не гоже.
23 Грудня 2018, 12:29
Її в живу теж чули. Нічого особливого. Якби ще в неї пихатості менше було.
24 Грудня 2018, 00:50
Що це з вами обговорювати ось так чужу дитину як не соромно дівчинка насправді хороше заспівала.
24 Грудня 2018, 04:03
Нічого особливого щоб виділяти її серед інших дітей<br/>..так не можна шацький край піариться одну дитину ))))))) співу ніякого один крик??!!!!!!
25 Грудня 2018, 02:33
Гарна дівчинка, але вокал на низькому рівні.
25 Грудня 2018, 18:02
Скільки ,,чорних'' коментарів. А дитина просто виступила з піснею. Усі заздрісники, заспівайте краще, зніміть на відео й обов'язково в Інтернеті розмістіть.
25 Грудня 2018, 23:18
Гарна дівчинка, чудово співає! А те що «обливають» брудом це добре! Всіх талановитих зірок «обливають» брудом! Світланко ти МОЛОДЕЦЬ, тому що змусила людям які заздрять поговорити і навіть написати про тебе!
25 Грудня 2018, 23:31
Справа в тому, що редактори пишуть гучні заголовки, для того щоб привeрнути увагу читачів, і нe думають, скільки критики чeрeз слово &quot;пeрeспівала&quot;, вилиється на дівчину. До рівня солісти Казки ой як щe далeко, тому справді, нe піартe, бо виростe пихата, нeприємна &quot;зірка&quot;!
07 Січня 2019, 00:28
Я чула цю дівчину вживу, чудово співає. Я думаю, що з через деякий час всі зависники будуть купувати квитки до її на концерт, тому що в Світлани є слух і голос.
07 Січня 2019, 00:28
Я чула цю дівчину вживу, чудово співає. Я думаю, що з через деякий час всі зависники будуть купувати квитки до її на концерт, тому що в Світлани є слух і голос.