Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На першому поверсі новобудови буде розміщений ЦНАП Шацької ОТГ
На першому поверсі новобудови буде розміщений ЦНАП Шацької ОТГ

Стало відомо, де облаштують ЦНАП Шацької громади

17:25 18.12.2018
1634

На сесії Шацької селищної ради депутати проголосували за надання права секретарю селищної ради Людмилі Цевух укласти договір з підприємцем Іваном Оліферчуком про оренду приміщення, в якому буде облаштований Центр надання адміністративних послуг Шацької ОТГ.

Нагадаємо, 14 грудня під головуванням Людмили Цевух, в.о. голови Шацької селищної ради, відбулося засідання 42-ї сесії. На сесії депутати озвучили депутатські запити, проголосували за зміни до рішення про селищний бюджет і спрямували державні кошти на придбання житла для дітей-сиріт Шацької громади.

Депутатка Світлана Гошовська повідомила, що підприємець із Шацька Іван Оліферчук згідний надати перший поверх новобудови по вулиці 1 Травня під ЦНАП Шацької ОТГ. У разі позитивного рішення сесії планують укласти з підприємцем довгостроковий договір оренди на 10 років. Приміщення на сьогодні вже здане в експлуатацію, суму орендної плати порахують у відповідності до оцінки майна.

«Ми упустили можливість побудувати новий ЦНАП. Тому сьогодні маємо докласти всіх зусиль, щоб пройти другий раунд фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою». Тоді ЦНАП громади отримає оргтехніку і меблі від Євросоюзу, а в разі успішного виконання умов раунду – ще й автомобіль», – зазначила Світлана Гошовська.

Після обговорення депутати прийняли рішення про надання права секретарю селищної ради Людмилі Цевух укласти договір з підприємцем про оренду приміщення під ЦНАП.

Загрузка...
Коментарі

rt

00:02 19.12.2018

бабло відмивають...нeмає в районі більших проблeм ,які можна вирішити за ці кошти,то вони вирішили сісти у зручні крісла нового приміщeння,якби від цього щe якість обслуговування покращилась.Як гавкали до людeй,так і будуть гавкати а бабло нe малe підe...

Підприємець

14:22 19.12.2018

Я не проти щоб уклали договір але я знаю з ким і це насторожує і ще одне ми бомжі то чому має в нас бути нови цнап ??? Не має грошей хай буде старе як є нам хватить бо забуваєте одне ми всі за це будем плати за допомогою податків... Я вже устав вам плати податків подумайте про це....

Небайдужі

14:14 20.12.2018

Ми обурені,страшено обурені!!!!!!!Ви втратили повагу своїх односельців.Ви грабуєте народ,відмиваючи кошти за рахунок підприємців.Ви думаєте ,що цього ніхто не розуміє і не бачить!!!!"Шановні депутати" ви голосуєте для себе,своїх статків..При владі залишаються бандюки.Ми сподіваємось ,що вам рано чи пізно прийдеться відповідати за свої вчинки!

555

23:26 21.12.2018

хтось тупо протягає це питання незважаючи на конструктивні пропозиціі підождати.
непростосоване приміщення на вузенькій вулиці за понад 3 млн коштів громади....наших податків , це дурість з боку депутатів і не аби яка лафа для підприємця.

Небайдужа

04:48 22.12.2018

Це ще одне "ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ" Посоромтеся та зверніть увагу на приміщення податкової у Вашому районі. Люди в жахливих умовах здійснюють рутинну роботу, а Ви зібрались витратити колосальні кошти, щоб було де теревені розводити

21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин