«Сесія – це невелика зрима частина того, що робиться в Шацькій селищній раді» – секретар прокоментувала заяву про складання повноважень

14 Грудня 2018, 14:54
Чергова сесія Шацької селищної ради 5885
Чергова сесія Шацької селищної ради

Відбулася чергова сесія Шацької селищної ради.

14 грудня під головуванням секретаря селищної ради Людмили Цевух відбулось засідання чергової 42 сесії сьомого скликання.

Нагадаємо, 11 грудня 41-а сесія селищної ради не відбулася, оскільки секретар Людмила Цевух заявила про намір достроково припинити свої повноваження депутата і секретаря селищної ради. У четвер, 13 грудня, пленарне засідання продовжилося. Шляхом таємного голосування депутати не задовольнили заяву секретаря про складання нею повноважень. Натомість секретар написала повторну заяву.

На початку сьогоднішньої сесії Людмила Степанівна повідомила, що відкликає свою заяву про складання повноважень.

«Сесія – це невелика зрима частина того, що робиться в Шацькій селищній раді. В певний час я відчула недовіру і те, що, можливо, не справляюся зі своїми обов'язками. В мене була непроста розмова з колегами, депутатами, після чого я вирішила йти далі», – зазначила секретар.

На порядок денний були внесені питання щодо змін до бюджету, надання фінансової автономності закладам освіти, про надання згоди на прийняття у комунальну власність Шацької селищної ради земельної ділянки державної власності, про надання одноразових матеріальних допомог та про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги особам, які зараховані на військову службу за контрактом. За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення.

Детально про хід сесійного засідання читайте на Район.Шацьк згодом.

Земельні питання будуть розглядатися на наступній черговій сесії.

Коментарі
14 Грудня 2018, 17:47
А що, начальник відділу освіти не знає слів гімну? Чи регіонали Державний Гімн України принципово не виконають?!
14 Грудня 2018, 19:06
депутатики не вмієте, щось зробити принаймі не мішайте! Позор нападати на жінку! Історія вам дасть оцінку "щирі хохли"
14 Грудня 2018, 19:09
Шановні обранці громади, ще так у фейсбук публікуйте трансляцію голосування за земельні питання! Слабо? Но нічого повірте все буде добре, тільки, що ви скажете своїм онукам, що ви зробили для їхнього майбутнього!
14 Грудня 2018, 21:22
повністю підтримую попередню думку на рахунок трансляції сесії ( тоді було б видно пересічному громадянину як наші доблесні обранці "відстоюють" наші права)
14 Грудня 2018, 22:09
Степанівна молодець. Звичайна жінка змогла поставити на місце двох зарозумілих "вождів" району.
14 Грудня 2018, 23:30
Людмила Степанівна не оперна співачка, щоб горланити Гімн... Якщо вона це не робить показово, то не означає, що не поважає Україну! На себе дивіться... РОШЕНИ!!!
15 Грудня 2018, 05:01
Горланити гімн? Це що за свиня недорізана пише?
15 Грудня 2018, 11:31
АЄрофеєва, гарна і розум на жінка
15 Грудня 2018, 11:33
Цевух людмила степ
15 Грудня 2018, 12:36
транслюйте онлайн ми хочемо бачити як ви працюєте наші обранці за наші спільни гроші ми хочемо бачити як ви землю ділити і кому і в якій кількость оскільки не має можливості прийти на сесію бо є робота сімю нада кормити а от вечері можу переглянути щоб знати на наступний раз за кого голосувати...бо щось оце відео що виклали показує що IQ в деяких депутатів не має...
15 Грудня 2018, 12:40
Людмила Степанівна, громада Вам вірить і довіряє! Сьогодні Ви - наш голова! Йдіть вперед з гордо піднятою головою! ВИ - КРАЩА!!!
15 Грудня 2018, 13:17
Людмила Степанівна довіряти вам, себе не поважати,
15 Грудня 2018, 15:24
Депутатики- підтримати Цевух ЛС бо прості люди підтримують у 90 % . А отже люди вам скоро згадують про це. Як чуть не віддали під дерибан Визначним і Відомим зємєльнікам ! Задумайтесь.
15 Грудня 2018, 22:23
чудова ідея транслювати сесію, або хоча б знімати і викладати онлайн! - прозоро та по-сучасному! і Людмила С. хай буде головою!
16 Грудня 2018, 00:18
Ти певне
16 Грудня 2018, 00:27
Єрофєва! Так ти же Ліда???
16 Грудня 2018, 00:47
<p>а яльницький чого та сидить ? давно треба вигнати. прихвостень всіх партій<br /> вдома п..кам сидіти</p>