Працівники Шацького нацпарку спіймали жителя району, який незаконно ловив рибу. ВІДЕО

05 Грудня 2018, 20:20
6152 Джерело: фото ілюстративне

Працівники Шацького національного природного парку виявили жителя району, який незаконно ловив рибу.

З метою недопущення випадків браконьєрства працівники Шацького НПП постійно здійснюють рейди на озерах Шацького району, – інформують у прес-службі Шацького нацпарку.

На озері Мошне днями працівники відділу державної охорони природо-заповідного фонду Шацького НПП спіймали одного з жителів району за незаконним виловом риби.

Зі слів правопорушника, незаконний вилов він здійснював в нічний час за допомогою остроги та ліхтаря. Знаряддя лову були вилучені з автомобіля зловмисника. Внаслідок незаконного вилову було завдано збитків на суму 2164 грн. 

На правопорушника складено відповідний протокол за порушення ч.4 ст.85 КУпАП, який було передано до правоохоронних органів.

Коментарі
06 Грудня 2018, 01:14
Побільше таких рейдів потрібно проводити на Волині! Молодці хлопці!
06 Грудня 2018, 01:49
а рибку собі заберуть і поділяця.чи продадуть самі мєсним як у Світязі парковці роблять.
06 Грудня 2018, 01:49
В с. Світязі працівники парку кришують беруть дань з рибаків які масово це роблять
06 Грудня 2018, 12:07
Золотов здав козел
06 Грудня 2018, 13:20
Фамілію називайте а то виглядає сфабрикованим
07 Грудня 2018, 23:54
20 років не помню, щоб парковці їздили на Мошне, напевно завели їх свої, згоранці (Хомичу М.), той, що попався не хай подякує йому Умовно
08 Грудня 2018, 17:24
Мабуть не поділився рибкою, тому затримали. Бо тих хто ділиться, не затримують)))
08 Грудня 2018, 17:44
Всі ви там тіпа правильні.за історію парку небуло стільки протоколів як є зараз і то як начальник став другий то і роботу видно.а на щот умовної подяки то як Він Вам подякує то заіками поставте.
10 Грудня 2018, 04:15
Велика кількість протоколів,показник поганої роботи парку.Це означає що озера кишать браконьєрами,а вони стали на той парк
10 Грудня 2018, 04:28
Ти наверно працівник парку...
10 Грудня 2018, 19:19
Ще ви тим начальником ненатішитесь
10 Грудня 2018, 20:00
То і є показник хорошої роботи.раніше небуло такого бо все кришувалося,і всім пох........ . Молодці хлопці видно що є охорона!!!! А Ви пане чи пані краще допомоглиб вести боротьбу з браконьєрством,а не пустословити біля екрану.