Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацьким студентам розповіли, як протидіяти насильству та знущанням

16:20 05.12.2018
598

В рамках Всеукраїнської загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» для студентської молоді Шацького лісового коледжу провели тренінг «Я проти насильства».

Про це йдеться на сторінці Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості у Facebook.

Захід провели спільно із фахівцями відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру соціального обслуговування Оксаною Левак і Марією Сидорук та спеціалістом гуманітарного відділу Шацької селищної ради Ларисою Демаковою.

Учасники заходу обговорили проблему агресивних проявів у міжособистісних стосунках молоді, а також про поширення такого явища, як булінг, який останніми роками активно поширюється в освітній практиці.

За допомогою різних вправ фахівці відділу соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Територіального центру соціального обслуговування надали рекомендації, як ідентифікувати види насильства, протидіяти фізичному і психологічному приниженню, різного роду знущанням, бойкотам та ігноруванням, систематичним кепкуванням з будь-яких приводів саме серед молоді. Студенти отримали корисні правила-поради для профілактики і подолання кібер-булінгу. Шляхом вирішення життєвих ситуацій студенти формували навички відповідальної та безпечної поведінки

Студентській молоді спеціаліст Шацької селищної ради презентувала створення Молодіжної ради на території ОТГ, завданням якої є залучення молоді до життя громади, зокрема, до написання проектів, до ініціювання та проведення цікавих заходів різного спрямування, до впровадження змін у молодіжній політиці та корисної волонтерської діяльності. Саме такі можливості для молоді нашого району сприятимуть формуванню у молодих людей активної життєвої позиції, реалізації та досягненню їх професійних цілей.

Загрузка...
Коментарі
26 червня
Сьогодні
Вчора
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин