Усе, що треба знати про економіку Волині за чотири роки. ІНФОГРАФІКА

03 Грудня 2018, 20:40
Усе, що треба знати про економіку Волині за чотири роки 1993
Усе, що треба знати про економіку Волині за чотири роки

Близько семи сотень представників виконавчої влади та місцевого самоврядування приїхали до обласного центру, аби перейняти досвід провідних керівників регіону.

Волинську Раду Регіонального розвитку провели за дорученням Президента України Петра Порошенка. Про це повідомляють на офіційній сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка.

Під час підготовки до заходу провели комплексний аналіз діяльності ОТГ, який став свідченням того, що об’єднання – це шлях до успіху та багатої громади. Обговорення та вирішення нагальних питань життєдіяльності громад – пріоритет Президента України та Уряду. Частково – підвів підсумки, в більшій мірі – окреслив перспективи розвитку Волині голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Підготовка «Нового перспективного плану розвитку територій Волинської області на 2019-2021 роки» – головне завдання для керівників усіх рівних. Для ефективної роботи засідання Рад проведуть і на місцях, де розглядатимуть вже конкретні ідеї, проекти та бачення.

А підсумки почуємо на початку наступного року – на черговому засіданні Ради Регіонального Розвитку Волинської області.

Коротко про основні показники 2015-2018 рр в інфографіці:


Читайте також:

Коментарі
03 Грудня 2018, 23:57
Який ріс що ви оце пишете доходи виросли не від того що ви щось створили нове чи хоча би дали стимули економічному зростанню.МИНИМАЛКУ ПІДНІМАЄМО ЗНАЧИТЬ ПОДАТОК НА ДОХОДИ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ ТИМ САМИМ ОБУМОВЛЮЄМО РІС ТОЙ ЩО ВИ ПОКАЗУЄТЕ,АЛЕ ВІН НЕ СПРАВЖНІЙ ВИ ЙОГО В ДОЛАРОВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ПОКАЗУЙТЕ І РІСТ ІНФЛАЦІ1 ТОДІ ПОБАЧИМ ЯК ВИ КЕРУЄТЕ І ЯКИЙ В НАС ЗАСТОЙ.ДЛЯ ОСОБО РОЗУМНИХ ВЕДІТЬ В ГУГЛІ ВПП УКРА1НИ ВИДАСТЬ ЦИФРУ БЛИЗЬКО 100МЛРД ДОЛАРІВ РІС 3% В НАС ТОБТО НА 3МЛРД В РІК.ЦЕ РІВНО НА ТУ СУМУ ЯКУ НАМ ДАЄ МІЖНАРОДНИЙ ВАЛЮТНИЙ ФОНД ОТЖЕ РОСТУ НЕ МАЄ Є ЛИШЕ КРЕДИТНІ ГРОШІ ТАК КЕРУВАТИ МОЖЕ ЛЮБИЙ ДИБІЛ І НЕ ОБМАНЮЙТЕ ЛЮДЕЙ ...
Коментар
24/06/2021 Четвер
24.06.2021
23.06.2021
22.06.2021