Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Повідомили, хто з шацьких лісівників відповідальний за реалізацію новорічних ялинок

11:55 03.12.2018
1080

Волинські лісівники завчасно подбали, щоб у ваших домівках панували затишок та святкова новорічна атмосфера. Цього року у державних лісогосподарських підприємствах Волинського ОУЛМГ виростили 150 тис. новорічних деревець.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства Володимир Неводнічик зазначає, що для того, аби забезпечити новорічними ялинками волинян та жителів інших областей України, в області створено 250 гектарів плантацій цих дерев, - повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

«Це спеціально закладені плантації. Вони не входять у лісові культури на площах лісових земель», – пояснює Володимир Дем’янович.

На сьогодні на плантаціях – близько мільйона новорічних дерев. 150 тисяч із них уже придатні до реалізації. Мінімальна ціна новорічних красунь цього року становить 60 гривень, середня – 70-80 гривень за одну ялинку.

«Цього року ми запланували продати близько 80 тисяч ялинок. Торік ми також реалізували 80 тисяч новорічних дерев на загальну суму 2,8 мільйона гривень. Цьогоріч розраховуємо продати ялинок на понад 4 мільйони гривень», – додає Володимир Неводнічик.

Продавати новорічні красуні вже почали 7 підприємств області. Найактивніші з них: ДП «Городоцьке лісове господарство», ДП «Колківське лісове господарство», ДП «Старовижівське лісове господарство», ДП СЛАП «Рожищеагроліс» та ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Щодо останнього, то тут пропонується дуже широкий вибір новорічних деревець. Крім самих ялинок та сосон, можна придбати і новорічний композиції із ароматної хвої.

Державне підприємство «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» також пропонує придбати та прикрасити живі ялинки із закритою кореневою системою, тобто пересаджені в горщики, які згодом можна буде пересадити у відкритий грунт.

«Станом на сьогодні, ми вже продали 10 тисяч новорічних ялинок середньою вартістю 80 гривень», – відзначив головний спеціаліст відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ.

Для того, щоб волиняни без проблем мали змогу придбати новорічне деревце, на кожному підприємстві призначено людину, відповідальну за реалізацію новорічних ялинок.

У Шацьку відповідальним за реалізацію новорічних ялинок є заступник начальника ДП «Шацьке УДЛГ» Микола Кузнєцов. Телефон: 067-334-07-27.

Контакти осіб, відповідальних за реалізацію новорічних ялинок.

Приємних вам святкових клопотів!

Загрузка...
Коментарі
17 липня
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин