Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Українців хочуть змусити платити за «доставку» світла до житла

16:45 28.11.2018
1056

З 1 січня 2019 року для українців вводиться нова платіжка при оплаті послуг ЖКГ – за розподіл електроенергії. Притому поділ оплати за електроенергію на дві платіжки на вартість послуги вплинути не повинен.

Про це на своїй сторінці в мережі написала голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Оксана Кривенко.

З її слів, відповідно до закону «Про ринок електричної енергії», енергопостачальні компанії повинні відокремитися від постачальників, відповідно їм доведеться платити за доставку світла в житло окремо.

Таким чином, частина оплати комуналки буде йти на оплату розподілу електричної енергії.

Керівник НКРЕКП додала, що споживач повинен буде укласти два договори: про розподіл електроенергії з оператором системи розподілу й про постачання електричної енергії споживачу з обраним енергопостачальником.

«Відповідно до ПРРЕЕ для забезпечення споживання електричної енергії споживач укладає договори:

1) про надання послуг з розподілу електричної енергії споживачу із оператором системи розподілу;

2) про постачання електричної енергії споживачу із обраним електропостачальником або про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (для побутових або малих непобутових споживачів).

Договір споживача з оператором системи розподілу переважно стосується технічних параметрів потужності, класу напруги, якості електричної енергії, процедури відключення та підключення.

Договір про постачання електричної енергії передбачає комерційний продаж споживачу електричної енергії як товарної продукції.

Договори про користування електричною енергією (для населення) та про постачання електричної енергії, укладені споживачами з обленерго припиняють свою дію з 01 січня 2019 року.», – роз’яснює Оксана Кривенко.


Загрузка...
Коментарі

Наркоман

18:15 28.11.2018

за повітря коли вже платити будемо???????????

порошенко

19:52 28.11.2018

Якщо тупорила держава не забере енергетику у своі руки то реально ми спитати не маемо з кого так як комітети у нас не працюють або працюють на жидів ави платіть і дальше терпіли

Климик

01:57 29.11.2018

Ви клоуни думаєте,що військовий стан вам допоможе.ха ха ха

14 грудня
Вчора
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин