Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Самійличівській школі
У Самійличівській школі

Без автобуса, ремонту та ноутбука, або проблеми сіл Самійличівського округу

14:40 28.11.2018
498

На одному з виїзних прийомів громадян жителі сіл Самійличівського старостинського округу Шацької ОТГ озвучили владі свої проблеми.

Про це повідомляє прес-служба Шацької районної ради.

Досі актуальною проблемою для сіл Самійличівського округу залишаються пасажирські перевезення. Немає транспортного сполучення з селами Самійличі та Пехи.

Ремонту потребують клубні заклади сіл Пехи та Положево. Жителі села Пехи просять сприяти у наданні лісорубних квитків для заготівлі дров.

Директорка Самійличівської школи Валентина Положевець повідомила, що навчальний заклад не отримав ноутбук та телевізор для проведення уроків у початкових класах відповідно до норм Нової школи.

Загрузка...
Коментарі

ГАЛЯ

01:05 29.11.2018

Вибачте панове---ЧОМУ ТІЛЬКИ ЙДЕ МОВА----ПОЛОЖЕВЕ І ПЕХИ....ЦЕ Ж Є КІЛЬЦЕ--ПЛОСКЕ-КРУШИНЕЦЬ\\\\\ТА ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЇМ ПЕРЕСУВАТИСЬ ДО Р-Н ШАЦЬК.РОЗУМІЮ ШОФЕРІВ---ДОРОГА ГЕМОР---АЛЕ ЗРОБІТЬ АСФАЛЬТ.ЦЬОГО КІЛЬЦЯ--15НУ 20КМ.А ДАЛІ ПРОДОВЖИМ СПОЛУЧЕННЯ-ВСЕ З ЧАСОМ.ЛЮДИ ВОЗМУЩАЮТЬСЯ--МОЛ ДЕ ЛІС ВАЛЯТЬ-ЗРОБИЛИ ДОРОГУ-ЧУЄТЕ ЗРОБИМ ТОТАЛЬНИЙ НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ЛІСОМ З ЧІПАМИ-ТАК ЗВАНИМИ-- І ОХОТОЮ НЕ ЗАКОННОЮ НА ДИЧИНУ.І ЩЕ ДЛЯ ДИР.ШАЦК.НАЦ.ПАРКУ-Я ДОКАЖУ-ЩО ВОНА Є В КОРУПЦ. СВЕРІ-ЗАМІШЕНА. БУДЕМО НА КОНТРОЛІ...

ГАЛЯ

01:15 29.11.2018

В НАС ТУТ ПИТАННЯ ДО КУСЬКА ВІД САМІЙЛИЧ--КЕРІВНИК УВАЖУХА---ПАНЕ ОЛЕКСАНДРЕ-ПОСПРИЯЙТЕ З ДОРОГОЮ ПЛОСКЕ-КРУШИНЕЦЬ-ПЕХИ... УВІЙДІТЬ В ІСТОРІЮ В ЧАСТИНКУ ШАЦЬК.Р-Н. ПРОСИМО ПОКИ ЩО ПО ЛЮДСЬКИ.ЩО ПОТРІБНО ПИШІТЬ...

14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин