Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
В Шацькій гімназії відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності
В Шацькій гімназії відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Шацьких гімназистів вчили надавати першу допомогу та правильно діяти в надзвичайних ситуаціях

11:30 21.11.2018
689

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правил безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

В ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Шацьк Тиждень знань безпеки життєдіяльності був проведений з 12 по 16 листопада. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Зокрема було проведено: виставку методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе»; конкурси малюнків «Безпека і ми»; тематичні виховні години; для учнів 5-6 класів було організовано зустріч з працівниками поліції, які розповіли про правила безпечного дорожнього руху; переглянули кінофільм «Що робити в НС»; провели з ученицями 10-х класів практичне заняття «Перша допомога»; розповсюдили пам’ятки серед учнів «Дії у разі виявлення вибухонебезпечних об'єктів»; екскурсію до пожежної частини та практичні заняття з протипожежної безпеки; практичне тренування з евакуації учнів та працівників школи на випадок пожежі.


Загрузка...
Коментарі
21 липня
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин