Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Представники Шацької ОТГ вчаться у Києві вмінню планувати розвиток громади на роки

14:00 13.11.2018
1320

У Києві розпочалася програма-семінар для представників ОТГ «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад», в якій для участі відібрали дві громади з Волині, серед яких - Шацька ОТГ.

Навчальні семінари відбуваються за сприяння CANactions School for Urban Studies за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Від Шацької ОТГ участь у програмі беруть заступник Шацького селищного голови з питань виконавчого органу влади Віталій Яльницький, проектний менеджер Андрій Сичук та начальник відділу землекористування, охорони навколишнього среедовища та архітектурно-будівельного контролю Сергій Гірич.

Читайте також: Представників Шацької ОТГ навчать планувати просторовий розвиток громади

Нагадаємо, програма спрямована на підвищення компетенцій представників громад у питаннях стратегічного просторового розвитку та сталого землекористування. Участь у програмі передбачає розробку учасниками концепції стратегічного просторового розвитку під керівництвом міжнародної команди експертів.

Цей документ дозволить запланувати довгостроковий інтегрований розвиток всієї території громад, з урахуванням національного та регіонального контекстів, з акцентом на стале використання природніх ресурсів та земель.

Відповідаючи на просторові, економічні, екологічні та соціальні виклики, що стоять зараз перед об'єднаною громадою, концепція просторового розвитку передбачає також створення концепцій розвитку соціальної та транспортної інфраструктури, екологічного аудиту та ландшафтного плану території громад, а також розробку пілотних проектів залучення інвестицій.

Загрузка...
Коментарі
21 липня
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин