Якісна дорога, парковка та оригінальний паркан: якою буде оновлена набережна Світязю

12 Листопада 2018, 13:06
6324

У селі Світязі тривають роботи з облагородження Центрального пляжу знаменитого озера.

Наразі на набережній відбувається поточний ремонт дороги протяжністю 1,3 кілометра.

Варто зауважити, що кошти на реконструкцію місця відпочинку знайшли за ініціативи голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка та керівника Шацької райдержадміністрації Василя Голядинця.

За словами голови РДА, цього року облаштують ділянку набережної протяжністю близько 900 метрів. Решту — наступного року.

«Цю справу не вдалося б зробити без допомоги голови облдержадміністрації Олександра Ілліча Савченка, який добився, аби кошти з «дорожнього» фонду спрямували на набережну. До початку наступного відпочинкового сезону ми плануємо повністю доробити дорогу», — каже Василь Голядинець.

Василь Голядинець інспектує роботу на набережній
Василь Голядинець інспектує роботу на набережній

Роботи на об'єкті здійснюють фахівці підприємства «Вельт Капітал».

«Зараз ми робимо підпірну стіну, велодоріжку, тротуар та парковку. Також на цій території буде водовідвідна канава, по якій вода переміщатиметься кількома каналами, а далі вона потраплятиме в дренажну піраміду. Особливість цієї піраміди в тому, що вона не пропускатиме сміття, тому в озеро йтиме очищена вода», — пояснююють будівельники.

Бетонні заливки роблять спеціально для того, щоб захистити територію від води. Також тут облаштують паркову з якісної хорошої бруківки.

«Все задля комфорту наших гостей. Ми хочемо огородити територію парканом, аби люди були певні та не турбувалися за свої автівки. А ще плануємо зробити лавочки, аби на них можна було перепочити, й, звісно, вздовж тротуару проведемо освітлення», — кажуть працівники.

Всі роботи планують завершити під кінець четвертого квартала, приблизно 20 грудня.


 

30/05/2024 Четвер
30.05.2024
29.05.2024