Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як і за скільки харчують дітей у школах Шацького району

12:40 06.11.2018
1017

Питання забезпечення якісного та повноцінного харчування у дошкільних та шкільних закладах Шацького району завжди стоїть на контролі у керівників райдержадміністрації, адже воно стосується здоров’я та безпеки дітей.

Саме про це інформував під час оперативної наради в Шацькій РДА головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Пех, - повідомляє відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Так, у 2018 році на харчування дітей у школах передбачили 354 тисячі грн. Це дало можливість забезпечити безоплатними гарячими сніданками усіх школярів загальноосвітніх навчальних закладів Шацького району: дітей з малозабезпечених сімей (59 учнів), дітей учасників АТО (22 учні) дітей, які опинились у складних життєвих обставинах (39 учнів), діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (5 учнів).

Також Анатолій Пех повідомив, що з десяти закладів загальної середньої освіти їдальні функціонують у восьми. У навчальному закладі села Голядин відсутня їдальня у зв’язку з малою кількістю учнів, а у навчальному закладі села Підманове - у зв’язку з відсутністю приміщення. Призупинили в минулому навчальному році роботу харчоблоку школи села Піща (приміщення визнано аварійним) та організовали харчування буфетною продукцією. З другого листопада харчування буфетною продукцією забезпечать учням навчального закладу села Грабово (причина - відсутності кухаря). А для дітей навчального закладу села Острів’я з сьомого листопада організовуватимуть гаряче харчування.

Три із восьми шкільних їдалень розташовані у пристосованих приміщеннях, що в деякій мірі негативно впливає на якість організації харчування . Так, в ЗОШ І-ІІ ст. села Пулемець у зимовий період виникають проблеми в забезпеченні харчоблоків проточною холодною та гарячою водою. Виправити ситуацію можна, провівши реконструкції харчоблоку.

На даний час їдальні загальноосвітніх навчальних закладів в основному забезпечені технологічним та холодильним обладнанням.

Що стосується п'яти дошкільних закладів освіти, то вони знаходяться у належному стані, повністю оснащені всім необхідним. На харчоблоках працюють п'ять кухарів із фаховою освітою.

Всі кошти, які виділяють на харчування дошкільнят, освоюються в закупівлю продуктів, але це не забезпечує виконання натуральних норм харчування, яке становить 76 відсотків. Здешевити харчування на 20 відсотків вдається завдяки спонсорській допомозі та допомозі батьків.

Загрузка...
Коментарі
23 квітня
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин