Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вишивана карта «Волинь моя»
Вишивана карта «Волинь моя»

Шацькі казначеї долучилися до оформлення вишиваної карти «Волинь моя»

10:40 04.11.2018
240

Працівники Управління Державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області долучились до акції оформлення вишиваної карти «Волинь моя».

Головна умова – це вишивання карти тільки працівниками органів Казначейства. Кожне районне управління повинно відтворити орнаментні узори, що символізують етнічні, промислові, культурні особливості свого району, – повідомляють в управлінні.

З 24 вересня мандрує карта по Волинській області, від району до району. 25 жовтня начальник Управління Державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області Лідія Дубина прийняла карту від шацьких колег.

Головний спеціаліст відділу надходжень та видатків Ірина Гусєва та головний спеціаліст – юрисконсульт Ольга Самолюк відобразили на полотні герб Любомльського району.

За основу взяли силует сторожової вежі, яка стояла в місті Угровську на Бугом у XIII столітті. Вежа характеризує Любомльщину як прикордонний район.

Її білий колір символізує чистоту і непорочність, а розміщений на фоні щит червоного кольору означає хоробрість та гарячу любов до своєї землі. Наявність білого Волинського хреста у верхньому куті, як символу християнства і герба Волині, свідчить про належність Любомльщини до Волинської землі.

Нині вишивана карта Волинської області продовжує далі – її передали до Ковельського управління Казначейства.

Загрузка...
Коментарі
20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин