Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Строковик Юрій Дорош
Строковик Юрій Дорош

«Раджу хлопцям не боятися служби, вона загартовує, додає упевненості», - cтроковик Юрій Дорош

11:35 03.11.2018
527

Серед призовників строкової служби , котрі півтора року тому пішли служити до лав Збройних сил України, – юнак із села Ростань Юрій Дорош.

Днями строковик повернувся додому до батьків, рідних та друзів, змужнілий, впевнений у собі та своїх силах. А головне – з честю виконав свій обов’язок перед державою та малою Батьківщиною.

Після закінчення 11 класу Ростанської школи вступив на навчання до Луківського ПТУ №22 на спеціальність тракториста-механіка, паралельно вступив на навчання у Рівненський університет на факультет «Фізична культура та спорт» (заочно).

У 20 років юнака призвали на строкову службу. Зізнається, що ще зі школи не було в думках ухилятися від служби, хоча деяка непевність у своєму рішенні таки була, коли … вже отримав повістку. Служити потрапив у Харківську військову частину 3005, де півроку проходив курс молодого бійця. Потім перевели в Київ до лав Національній гвардії. Умови служби були хороші, добре харчували, повністю забезпечували формою та взуттям. Також отримував щомісячне грошове забезпечення - 350 грн. (раніше було 150 грн.).

Під час служби здобув навики вправляння з такими видами зброї, як автомат, кулемет, пістолет. Найбільше уваги, звичайно, приділяли стройовій підготовці, фізичним силовим вправам. Також у завдання військ Національної гвардії входило охороняти громадський порядок на різноманітних мітингах, масових заходах, чергувати біля адміністративних будівель.

Паралельно зі службою юнак складав сесії в університеті (так співпадало, що на період його відпусток припадали сесії, які складав індивідуально). Вдячний хлопець викладачам університету, котрі з розумінням ставились до його ситуації та його вибору відслужити у Збройних силах, тому всіляко йшли назустріч. А вже влітку на хлопця чекають державні екзамени в університеті та отримання диплома бакалавра.

«Я не шкодую, що відслужив, виконав свій обов’язок і перед Україною, і перед малою Батьківщиною. Служба в армії дала витримку, можливість більше розуміти інших людей, терпіння. Раджу хлопцям не боятися служби, вона загартовує, додає упевненості», - розповідає Юрій.

Своє майбутнє юнак не планує пов’язувати з військовою службою, хоч і не зарікається від цього. Поки став на облік у центр зайнятості, паралельно після короткого відпочинку буде шукати роботу.

Тож бажаємо юнакові щастя і успіхів у житті!

Віта Шепеля

Загрузка...
Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин