Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Децентралізаційні здобутки Шацької ОТГ потрапили до «Книги успіхів»

19:45 01.11.2018
330

Історії успіху чотирьох ОТГ із Волині стали прикладом для інших.

Про це повідомляє Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Децентралізаційні здобутки Княгининівської, Любомльської, Шацької та Копачівської ОТГ потрапили до чергової «Книги успіхів». Це квартальна збірка за ІІІ квартал 2018 року. Видання здійснене в рамках Проекту ПУЛЬС, який Асоціація міст України реалізує за підтримки USAID.

У цьому випуску Книги успіхів опубліковано понад 80 історій, які демонструють позитивний вплив децентралізації на життя громад. Книга успіхів – це короткі історії про те, як децентралізація впливає на життя громад. Видання – збірка історій успіхів громад, які стали результатом реформ з децентралізації
повноважень і фінансів, об’єднання територіальних громад, та ілюструють механізми ефективного використання місцевих бюджетів і залучення ресурсів для розвитку інфраструктури. Збірка стане мотивуючим інструментом для комунікації на тему децентралізації та буде корисною практикам місцевого самоврядування, представникам громад, які лише приймають рішення про об’єднання, медіа-спільноті та усім зацікавленим у темі реформування місцевого самоврядування.

Так, у книзі Шацька ОТГ згадується як громада, в якій дбають про безпеку громадян та туристів, запровадивши проект «Безпечне місто», В рамках проету встановили сім камер відеонагляду, зображення з яких передається у місцевий відділок поліції. Громада на це виділила 150 тисяч гривень.


Загрузка...
Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин