Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Проекти місцевих ініціатив у Шацькому районі допомагатимуть реалізовувати поляки

12:00 06.07.2016
332

Фонд Ігоря Гузя “Прибужжя» (Волинська область) та Локальна група дій (ЛГД) «Фруктовий шлях» (Республіка Польща) підписали Угоду про співпрацю.

З волинської сторони підпис на документі поставив виконавчий директор Фонду Борис Карпус, з польської – заступник керівника ЛГД, вуйт гміни Юзефув Гжегож Капіца, - інформує прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя.

Мета Угоди – налагодження співпраці між сільськими територіями регіону «Прибужжя» та Люблінського воєводства.

Регіон «Прибужжя» – це території Західної Волині – Шацький, Любомльський, Володимир-Волинський, Іваничівський райони, міста Нововолинськ та Володимир-Волинський. «Фруктовий шлях» об’єднує шість гмін та місто Ополе Любельське, що на Люблінщизни.

Підписання Угоди відбулося у рамках Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, під час польсько-українського семінару на тему: «Створення образу органів місцевого самоврядування з допомогою місцевих засобів масової інформації і підтримка ініціатив громадських організацій – досвід Республіки Польща та України».

Виконавчий директор Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя” Борис Карпус розповів, як можна підтримувати сільські ініціативи навіть невеликими коштами і при цьому зазначив:

-Наприклад, шляхом оголошення міні-конкурсу місцевих ініціатив ми змогли поєднати спільні зусилля нашої організації і місцевих ініціативних груп, профінансувати будівництво дитячих майданчиків – тим самим досягнувши результату спільно.

Сторони домовилися співпрацювати у різних напрямках, зокрема, у налагодженні партнерства з іншими громадськими організаціями; у популяризації молодіжної політики на локальному, регіональному, державному та міжнародному рівнях; задля координації діяльності щодо промоції сторін та країн-партнерів, задля розвитку транскордонної співпраці тощо.

;
Загрузка...
Коментарі
15 серпня
Вчора
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин