Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тимчасова торгова точка в урочищі Незабудка
Тимчасова торгова точка в урочищі Незабудка

В Шацьку розроблять схему розташування торгових точок для підприємців

17:25 23.10.2018
809

На сесії Шацької районної ради прийняли рішення про розробку комплексної схеми розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за межами населених пунктів на території Шацького нацпарку.

Інформувала про це депутатів Ольга Романська, начальниця відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Шацької райдержадміністрації.

За її словами, це питання дуже актуальне для Шацького району, особливо у літній сезон відпочинку. Тому аби в наступному відпочинковому сезоні і місцеві бюджети отримали свої кошти від податків з підприємців, і підприємці могли працювати без порушення законодавства, районна рада буде розробляти цю схему, яка визначатиме місце розташування торгових точок та інших тимчасових споруд за межами населених пунктів.

Як відзначив Василь Голядинець, голова Шацької РДА, до початку літньго сезону ця схема має бути розроблена і затверджена, відповідно підприємці працюватимуть в рамках законодавства, і бюджети громад матимуть від такого кроку поповнення до своїх бюджетів.

Погодження комплексної схеми буде приймати Шацька районна рада.

Загрузка...
Коментарі
20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин