Успіх «Торнадо» у Словаччині

30 Червня 2016, 15:00
1438

Шацькі дзюдоїсти успішно виступили на Міжнародному турнірі з боротьби дзюдо серед юніорів до 14 років, завоювавши призові місця.

Турнір відбувся 25-26 червня у словацькому місті Міхайловці. У змаганнях взяли участь до 400 спортсменів з 11 країн Європи - Словаччини, України, Угорщини, Чехії, Литви, Польщі, Франції, Австрії, Румунії, Молдови та Латвії (38 спортивних клубів). У своїх вагових категоріях чемпіонами стали вихованці Шацького спортивного клубу "Торнадо" Роман Самолюк та Сергій Цекот. Зовсім трохи не вистачило до призового місця Єлісею Мадрімову – за третє місце він програв чеху. Словаки дуже гостинно прийняли команду з України. Після змагань спортсмени відпочили в басейні місцевого спорткомплексу та відвідали історичні місця словацького міста.