Чемпіон Європи з веслування повіз до Шацька дві золоті медалі

02 Липня 2018, 15:25
Чемпіон Європи Дмитро Озимок 5668
Чемпіон Європи Дмитро Озимок

Інтернет-видання Район.Шацьк слідкувало за виступами спортсменів із Шацька, котрі в складі збірної команди України 28 червня -1 липня представляли державу на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів з веслування на байдарках і каное.

Нагадаємо, чемпіонат стартував в італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре. В збірну команду України ввійшли спортсмени з смт Шацьк, зараз – студенти Львівського державного училища фізичної культури Дмитро Озимок та Валерія Терета. Свою спортивну кар'єру веслувальники починали в Шацькій дитячо-юнацькій спортивній школі.

1 липня українська каное-четвірка, в складі якої був Дмитро Озимок, фінішувала у фіналі першою, здобувши для України перше золото. Цього ж дня Дмитро Озимок у каное-одиночці (200 м) упевнено випередив усіх своїх європейських суперників і здобув другу золоту медаль.

Спортсмен показав найвищий результат у спринті – одиночному запливі.

У федерації зауважили, що це дев'ята нагорода України. І четверта золота.