Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ангеліна Зубач — переможець конкурсу літературної творчості «ФанФест»

17:00 16.04.2018
711

Юних письменників-фантастів із Шацька нещодавно відзначили в Херсоні, де відбувся V відкритий літературний конкурс фентезі та фантастики «Фантфест».

Вже вдруге серед вікової категорії 12-16 років перемогла вихованка гуртка «Журналістика» Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості, цього разу Ангеліна Зубач (керівник Ніна Корець). Диплом ІІ ступеня за оповідання «Місяць за райським коловоротом» — вагоме досягнення дівчини, основним напрямом якої в літературній сфері є саме ліричне фентезі.

Ідея проведення конкурсу у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі» імені Рудого Панька» виникла під час Міжнародного конгресу фантастів «Загублений світ». Оцінювало творчі здібності конкурсантів журі, до складу якого увійшли Мирослава Замойська (Дара Корній) — українська письменниця-прозаїк, лауреат премії «Коронація слова», голова журі; Надія Звягінцева – письменниця, редактор видавничої серії «Літературні скарби Херсонщини»; Анатолій Марущак – журналіст і письменник, заслужений журналіст України; Анна Бардашевська – директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, заслужений працівник культури України та Еліна Алієва – директор Видавничого дому «ЛінаПе».

Варто відмітити, що й Дара Корній, і Анатолій Марущак також беруть участь в різноманітних конкурсах.

«Раніше я не вірила, що у нас конкурси — справедливі. Але все ж таки брала в них участь. Несподівано для мене відразу потрапила до 10-ки найкращих авторів і перемогла. Участь у конкурсах — це важливий крок для початківців, для тих, хто мріє стати письменником. Варто пробувати свої сили, щоб дізнатись, чи це і є твоя справа», — заохочує голова журі.

–​Радує те, що мене оцінювала сама Дара Корній — письменниця, від робіт якої я в захваті. Хочеться рівнятись на таку особистість. З нетерпінням чекаю публікації нових книг талановитої авторки і надіюсь, що колись сама зможу досягти такого успіху в літературній справі! — ділиться сміливими мріями Ангеліна.

Кращі твори конкурсу увійдуть до збірки, яка буде видана за підтримки Миколи Томенка. Відрадно, що до неї потраплять відразу 2 твори вихованок Шацького БДЮТ, учнів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії смт Шацьк»— Ангеліни Зубач та Діани Жур. Діана також здобула ІІ місце минулоріч за уривок фантастичного оповідання «Незвичайні пригоди дівчинки Софійки».

Дуже вдале побажання Дари Корній: «... не зупинятися на досягнутому, переможцям – нових перемог, учасникам – стати переможцями, а «ФантФесту» — продовжувати далі створювати фантастичний цікавий світ для молодих людей!». Тож будемо сподіватися, що перемоги юних талантів стануть сходинками до великого успіху!

Ніна Корець


Загрузка...
Коментарі
20 липня
Вчора
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин