Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Власники тракторів та комбайнів повинні декларувати доходи та платити податки

17:30 16.03.2018
703

На Волині власники техніки, котрою обробляють землю в період сезону польових робіт, і отримують за це певну плату, повинні задекларувати свої доходи.

Про це, як повідомляє інформаційне агентство ВолиньPost, «Конкуренту» розповіла начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Якщо громадянин має у власності техніку, якою в період польових робіт надавав платні послуги з обробітку землі, отримував доходи від продажу продукції, то він зобов'язаний задекларувати ці доходи. Декларувати доходи, з яких у попередньому році не було сплачено податків, громадян зобов'язує стаття 164 Податкового кодексу України», - зазначила жінка.

«Тому ми час від часу через ЗМІ та на відомчому субсайті просимо громадян – власників сільськогосподарської техніки, не ігнорувати законодавчі вимоги та у разі отримання доходів обов'язково їх задекларувати і сплачувати податки», - додала вона.

Загрузка...
Коментарі
17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин