Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чи потече туристичний збір до казни шацьких громад

13:00 10.03.2018
473

Жителі населених пунктів Шацького району, які влітку приймають відпочивальників та не є зареєстрованими як приватні підприємці, не поспішають декларувати доходи та сплачувати до місцевого бюджету ПДФО.

Про це розповіла заступниця начальника Ковельської ОДПІ – начальниця Шацького відділення Ковельської ОДПІ Світлана Сулік на координаційній раді з питань місцевого самоврядування в Шацькій районній раді.

Проблемні питання є у сплаті ПДФО та нарахуванні туристичного збору: жителі, які приймають відпочивальників, мають зареєструватися суб’єктами підприємницької діяльності та сплачувати відповідні податки до бюджету, оскільки їхня діяльність має систематичний характер. Інформації про те, хто здає в найм житло в літній період, ніхто не надав, окрім Пулемецької сільради.

У вкрай незадовільному стані по сільрадах є робота із збору туристичного податку з жителів громад, оскільки, як зазначила керівниця податківців, Світязька, Пулемецька та Шацька селищна фактично самоусунулися від цієї функції. Потреба нагальна – скласти список осіб та створити єдиний реєстр осіб, які займаються прийомом відпочивальників. Відповідно це буде й базою для проведення інвентаризації об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, земельних ділянок.

Наголосила Світлана Сулік на ще одному питанні: надання Шацьким НПП дозволів на розміщення торгових об’єктів на території парку. Але це сільські та селищні голови, керівництво парку та податківці планують обговорити на окремій нараді.

Загрузка...
Коментарі
21 червня
Сьогодні
Вчора
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин