Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Додаткові умови під час здачі ЗНО-2018 - що потрібно знати випускникам

13:30 24.01.2018
339

Випускники, які потребують додаткових умов для здачі ЗНО у 2018 році, будуть повністю ними забезпечені.

Про це у стінах Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти у вівторок, 23 січня, розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк – повідомляє Конкурент.

Так, цьогоріч УЦОЯО буде вперше проводити апробацію з української мови для осіб з важкими вадами зору шрифтом Брайля. Такі люди будуть реєструватися одразу на додаткову сесію, адже для них будуть окремо друкувати зошити.

"Минулого року, як і цьогоріч, для людей із легшими вадами зору, які потребують збільшення шрифту, вони також будуть брати участь у додатковій сесії, надрукують зошити 16-м шрифтом і вони будуть мати подовжений час виконання завдань", – зауважила директорка ЛРЦОЯО.

До того ж, за словами Лариси Середяк, УЦОЯО гарантує переклад тестових завдань 6-ма мовами нацменшин.

А якщо учасник ЗНО потребує якихось додаткових умов, пов'язаних із медичними показниками – це слуховий апарат, мова жестів, складання ЗНО на першому поверсі закладу чи заїзд через пандус (за умов ДЦП), при реєстрації на ЗНО про це необхідно дати помітку і прислати оригінал медичної довідки, яка підтверджує, що потребується створення таких додаткових умов.

20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин