Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Працівники Шацького національного парку застрелили двох вовків

09:55 21.01.2018
1410

На території Шацького національного парку було виявлено лісових хижаків.

Під час патрулювання лісових масивів Шацького національного парку було знайдено нічні сліди вовка, трохи притрушені снігом, - повідомляється на сторінці Шацького НПП у Facebook.

Про те, що сюди навідуються хижаки, відомо давно. Їхні сліди знаходили не раз, та й кількість косуль зменшується протягом зимових місяців. Отже, після детального обстеження території швидко виявили, що вовк знаходиться в кварталі 27 відділі 29 Мельниківського лісництва. Не зволікаючи, служба охорони парку провела відстріл, в результаті якого було добуто два вовки: самка двох років і самець трьох років.

Завдяки цьому в угіддях вдасться зберегти поголів’я диких свиней, козуль, зайців, бобрів та інших видів. Адже добова норма харчування одного дорослого сіроманця – 5-6 кг, річна – 1,5-2 тонн м’яса. Вовки зайшли сюди із сусідньої Білорусії, їх привабила велика кількість дичини.

Небезпека від цих хижаків надто велика, щоб легковажно ставитися до їх появи у наших лісах. Тому силами лісової охорони буде продовжуватися контроль за розповсюдженням хижаків на території Шацького національного природного парку.


Загрузка...
Коментарі
26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин