Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дороги, транспортне сполучення, освітлення, потреби закладів соціальної сфери: що просили в селищного голови жителі сіл

09:20 15.11.2017
853

14 листопада відбувся виїзний прийом громадян Шацьким селищним головою Сергієм Віннічуком в селах Прип'ятського старостинського округу.

Чи не найбільше в усіх чотирьох селах – Плоскому, Вілиці, Кропивниках та Прип’яті – люди переймалися проблемою транспортного сполучення між селами та з районним центром. Сергій Віннічук повідомив, що з перевізниками працювали в Шацькій райдержадміністрації, тож договір з підприємцем-перевізником на стадії укладання.

У селі Кропивники люди питали, коли завершать ремонт дороги з Вілиці до Кропивників, а також скаржилися на те, що дорогами їздять лісовози, навантажені деревиною, що псує сільські дороги, котрі й так знаходяться в жахливому стані. На наступну зустріч було домовлено запросити представника ДП «Шацьке УДЛГ», котрий би роз’яснив людям ситуацію.

Жителі села Плоске скаржилися на малу напругу в будинках, які знаходяться поодаль. Звернувшись до керівництва Шацького РЕМ, Сергій Віннічук отримав відповідь: для вирішення цієї проблеми енергетики району приїдуть та заміряють напругу в електромережах, і якщо вона буде меншою, ніж потрібно, будуть просити в обласного керівництва виділити кошти на усунення недоліків. Серед потреб місцевого ФАПу – його ремонт, на що кошти, як пообіцяв Сергій Віннічук, будуть виділені з нового року, коли усі ФАПи, що знаходяться в об’єднаній територіальній громаді, перейдуть у їхнє підпорядкування.

У селі Вілиця жителі села зібралися у сільському клубі. Просили, аби чи не в єдиному закладі, де можна зібратися людям на різноманітні заходи, перемурували грубку. Знайшлися і місцеві майстрі, котрі це зроблять. Голова селищної ради зазначив, що кошти на придбання матеріалу закладуть найближчим часом, а от роботи варто виконувати весною, коли потепліє.

У селі Прип’ять люди цікавились, коли ж увімкнуть вуличне освітлення, адже стовпи вже встановлені. Просили зробити каналізацію у місцевому дитсадку, директор Прип’ятської школи – замінити котел у шкільній їдальні. Врахувавши побажання керівників навчальних закладів, Сергій Віннічук повідомив, що вуличне освітлення в селі можуть увімкнути приблизно за місяць, допоки готуються дозволи на підключення та буде підписана уся необхідна документація.


Загрузка...
Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин