Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Луцьку на форумі говорять про те, чи надавати Шацькому району статус курорту

18:30 05.09.2017
757

На Волині розпочало свою роботу виїзне засідання з питань розвитку курортів та рекреації.

Участь у цьому своєрідному всеукраїнському форумі, який відбуватиметься протягом двох днів (5-6 вересня), окрім українських, беруть участь також і польські експерти, - повідомляє Волинська правда.

До роботи долучилася і в.о. директора департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Віталіна Мартиновська.

Метою заходу є вивчення можливостей розвиту туристичного потенціалу Волині. Зокрема, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик проінформував, що влада області звернулася до Кабміну із проханням вивчити можливості і надати Шацькому району статус курорту. «Це дуже велика честь, якщо в процесі роботи таке рішення буде ухвалене. Але для того, щоби зробити цей крок, нам потрібно зробити і багато маленьких кроків, які допоможуть нам виробити відповідну систему і сформувати відповідну програму», – сказав Володимир Гунчик.

Він також зауважив, що розвиток туристичної галузі на Волині має потужний потенціал, є вагомим аспектом розвитку волинського бізнесу загалом. «Основою політики влади на Волині є соціальна направленість. Але ми розуміємо, що будь-яка соціальна програма і захист повинні йти у супроводі бізнесу. Луцький замок, пам’ятки архітектури, музеї, розкопки, які проводять наші археологи – усе це має стати основою того, щоби Волинь могла сказати, що галузь туризму і рекреації є складовою розвитку бізнесу і соціальних програм, яка потребує об’єднання зусиль усіх нас», – додав Володимир Гунчик.

Своєю чергою, в.о. директора департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Віталіна Мартиновська проінформувала, що наразі в нашій державі конструктивні зміни до законодавства про туризм і курорти, які спрямовані на оптимізацію розвитку цієї галузі.

Із туристичним потенціалом Волинської області присутніх ознайомив в.о. завідувача сектору туризму департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Станіслав Ольшевський. Зокрема, у своїй доповіді він повідомив, що на Волині розташовано 256 озер, 1534 пам’яток культурної спадщини, а також 20 історичних місць.

Особливістю культурного життя краю є проведення 11 традиційних фестивалів, які збирають більше тисячі туристів.

Загалом, упродовж минулого року Волинську область відвідали 350 тисяч туристів.

Загрузка...
Коментарі
26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин