Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як безробітним українцям нараховуватимуть субсидію

11:30 20.08.2017
687

Безробітні громадяни працездатного віку зможуть отримати субсидію розміром не більш ніж два прожиткові мінімуми.

Про це інформує Урядовий портал в себе на сторінці у Facebook.

«Неофіційні доходи отримує величезна кількість українських домогосподарств. Не сплачуючи нічого в державний бюджет країни, недоброчесні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг – субсидію – у максимальному розмірі. І така допомога донедавна їм, справді, надавалася.

Це не справедливо відносно до тих людей, які працюють офіційно, чесно сплачуючи державі податки. За обсягом субсидія, скажімо, у скромної вчительки, яка тяжкою працею заробляє гроші і чесно сплачує податки, може бути меншою, ніж у тих, хто не декларує жодної копійки, але при цьому споживає газ, світло», – йдеться у повідомленні.

Тому зарахуванням двох прожиткових мінімумів – з 1 травня 2017 р. – 3 248 грн. – держава вирівнює соціальну справедливість між тими, хто, справді, потребує підтримки в оплаті житлово-комунальних послуг, і тими, хто начебто не працює, але на якісь доходи живе.

Тому, якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, їй під час оформлення субсидії з 1 травня 2017 року зараховується не більше двох прожиткових мінімумів – 3 248 грн.

Це стосується лише працездатних осіб. Водночас є ті, хто насправді перебуває у складних життєвих обставинах. І тоді комісія при розгляді заяв від таких претендентів на субсидію, якщо згадані обставини дійсно підтверджуються, може встановити згадану державну допомогу з урахуванням одного – 1 624 грн, а не двох прожиткових мінімумів.

Загрузка...
Коментарі
19 червня
Вчора
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин