Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шачан запрошують на контрактну службу у високомобільні десантні війська

16:40 10.08.2017
669

Шацький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у високомобільні десантні війська та службу у військовому резерві Збройних сил України

Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу грошове забезпечення складає від 7000 до 9000 гривень щомісячно. Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбаченні додаткові виплати, які з 1 квітня 2017 року встановленні в розмірі від 3500 до 8500 гривень щомісячно.

За військовослужбовцями, які на момент підписання контракту працевлаштовані, зберігається робоче місце та середньомісячна заробітна плата.

Також у серпні-вересні 2017 року будуть проводитись навчальні збори з резервістами оперативного резерву другої черги. Тривалість проходження - 30 діб. Резервістам та військовозобов’язаним, які на день призову на збори не працюють, за весь період зборів у військовій частині виплачується грошове забезпечення, виходячи з розрахунку одного мінімального прожиткового мінімуму. За працевлаштованими резервістами зберігається робоче місце та середньомісячна заробітна плата. Окремо всім учасникам оплачується сама участь у навчальних зборах.

До уваги абітурієнтів! Терміни подачі документів на навчання у вищих військових навчальних закладах подовжено. Навчання у військових навчальних закладах дає змогу отримати вищу освіту не лише військового профілю, а й здобути спеціальність, що надасть можливість реалізувати себе в будь-якій іншій сфері.

За детальною інформацією звертайтесь у Шацький РВК за адресою смт. Шацьк, вул. Шевченка, 2. тел. (03355) 2-90-08.

Загрузка...
Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин