Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Туристам Шацького району нагадали про режим у прикордонні

10:35 15.07.2017
475

Луцький прикордонний загін нагадує, що в межах контрольованих прикордонних районів діють відповідні режимні правила.

Про це повідомляє Рівне Вечірнє.

Іноземці та особи без громадянства в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу, крім того, іноземці та особи без громадянства повинні мати документи, які підтверджують законність їх перебування на території України. Вони зобов'язані пред'являти відповідні документи на вимогу уповноважених осіб Державної прикордонної служби.

Водії на вимогу прикордонників повинні зупиняти транспортні засоби, подавати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів та реєстраційний документ на транспортний засіб, а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Власникам маломірних суден та водіям транспортних засобів забороняється підвозити у прикордонну смугу і вивозити з неї осіб, які не мають відповідних документів.

На ділянці Луцького прикордонного загону такі райони встановлені в межах Рокитнянського, Дубровицького, Зарічненського районів Рівненської області, та Любешівський, Ратнівський, Шацький та Любомльський райони Волинської області.

Авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно — та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування посадових осіб Луцького прикордонного загону, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність.

Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, які провадитимуть діяльність.

Адреса Луцького прикордонного загону: 43021, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.

Телефон/факс: (0332) 24-41-44. Електронна адреса: lutsk_zagin@dpsu.gov.ua

Постановка на облік маломірних суден, інших плавзасобів у прикордонній смузі та контрольованих прикордонних районах здійснюється адміністрацією об`єктів базування. Маломірні судна, інші плавзасоби після реєстрації в установленому порядку приписуються до об`єктів базування (причалів) та забезпечуються місцями для стоянки (зберігання). Відповідальність за вихід маломірних суден та інших плавзасобів поза межами об’єктів базування передбачена ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в'їзду — виїзду».

Полювання у прикордонній смузі здійснюється з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання або особисто мисливцем органів, або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, у передбаченому законодавством порядку. У смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд полювання забороняється.

Загрузка...
Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин