Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В районі започаткують вишкіл «Джура-Прикордонник»

14:25 23.06.2017
583

Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту КОДА, Державною прикордонною службою, Міністерством освіти і науки з 25 по 27 квітня у смт Козин на базі культурно-оздоровчого центру «Пролісок» було проведено Всеукраїнський форум «Український кордон – 2017».

До заходу долучились представники комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», громадських організацій «Центр патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник» та «Молодіжний клуб Джура». У форумі взяли участь 210 осіб з 19 областей України. Метою заходу була підготовка учасників за додатковим напрямком Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник» у прикордонних районах України.

Оскільки Шацький район - теж прикордонний, тому відділом освіти, молоді та спорту Шацької РДА започатковується вишкіл для дітей та молоді «Джура-Прикордонник».

У липні відбудеться Всеукаїнський вишкіл «Джура-Прикордонник» у формі всеукраїнського наметового таборування у м.Оршанець (Черкаська обл), в якому братиме участь делегація з Шацького району, формуванням якої займається відділ освіти, молоді та спорту Шацької РДА. Відповідає за відправку делегації Катерина Корнелюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА.

Загрузка...
Коментарі
22 червня
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин