Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацьк: відбулася нарада з власниками баз відпочинку

13:30 27.05.2017
1454

В Шацьку відбулася нарада з власниками баз відпочинку.

26 травня в залі Шацького лісового коледжу відбулася нарада з участю керівників району та селища, власників баз відпочинку та торгово-розважальних закладів, представників контролюючих органів. Мета зібрання – підготовка рекреаційних закладів до нинішнього сезону відпочинку.

Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації, у своєму виступі повідомив, що на даний час розпочато роботу зі створення на території Шацького району курорту державного значення - відповідно до Стратегії розвитку Волинської області до 2020 року та Програми розвитку туризму та рекреації у Волинській області на 2016-2020 роки.

На сьогодні в місті Одеса відбулась перша робоча зустріч з питань реалізації проекту «Курорт – Шацьк».

Читайте також: Команда однодумців розвиватиме Шацьк-курорт.

Під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо проведення у першому півріччі цього року бальнеологічних досліджень у Шацькому районі, проведення конференції на рівні міністреств, відомств та регіонів щодо розвитку курортної справи в Україні, а також ініціювання будівництва МАПП «Адамчуки – Збереже» із метою посилення туристичного потенціалу території Шацьких озер.

Окрім того, розпочато роботу щодо залучення інвестицій у будівництво закладів санаторно-курортного типу, які б працювали увесь рік.

На нараді заслухали також представників комунальної служби, відділення національної поліції, рятувальної служби, управління Держпродспоживнагляду у Шацькому районі, управління екології та природних ресурсів, управління Держпраці, податкової інспекції.

Детально про хід наради читайте згодом.


24 березня
Вчора
22.03.2018
21.03.2018
20.03.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин