Піща: школярі здійснили заочну мандрівку країнами Європи

23 Травня 2017, 15:30
2917

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Ось і закінчились дні Європи в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. села Піща, – інформує міністерство інформації шкільного парламенту.

І в останній день тижня була здійснена заочна мандрівка країнами Європи. Кожен клас представляв європейську країну: 5 клас - Україну, 6 клас - Польщу, 7 клас - Францію, 8 клас - Німеччину, 9 клас - Італію і 10 клас - Велику Британію. Учні підготували газети, відеоролики, змістовні, цікаві розповіді про досягнення країни, її звичаї та традиції, національний одяг та страви, які на завершення свята демонстрували та пригощали ними присутніх.

Діти поглибили свої знання про життя та побут окремих країн Європейської спільноти. 


 

Коментарі
23 Травня 2017, 21:29
вой а деж то той ткачуковий
23 Травня 2017, 23:30
А ТУАЛЕТИ ДЫТКАМ ВЖЕ ЗРОБИЛИ? БО ЭВРОПА ЭВРОПОЮ А ПЫСЯТИ ДЫВЧАТКАМ ЗИМОЮ ХОЛОДНО
24 Травня 2017, 21:22
а до чого тут Ваша проблема з туалетом? Учні з вчителями підготували змістовний захід! Але замість того щоб порадіти за те, що діти чимсь цікавляться, якесь чудо ллє свої фекалії
24 Травня 2017, 21:23
а до чого тут Ваша проблема з туалетом? Учні з вчителями підготували змістовний захід! Але замість того щоб порадіти за те, що діти чимсь цікавляться, якесь чудо ллє свої фекалії
24 Травня 2017, 23:53
то мусить ткачук написав
25 Травня 2017, 12:04
ХАЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗРОБИТЬ ЕКСКУРСІЄ ПО ШКОЛІ І ПІСЛЯ ЄВРОЕЙСЬКОЇ МАНДРІВКИ ПОБАЧИТ ТЕ ЩО НАПИСАВ ВЧИТЕЛЬ У ДОПИСІ А ЗАХІД БУВ ЗМІСТОВНИЙ АЛЕ І РОБОТА ВЛАДИ ТЕЖ МАЄ НАПОВНИТИСЬ ЗМІСТОМ БО КОЖНОГО МІСЯЦЯ ТО ОДИН ТО ДРУГИЙ КЕРІВНИК РАЙОНУ НА ПРОЙОМІ А ПРОСТУ ПРОБЛЕМУ НЕ ВИРІШУЮТЬ
25 Травня 2017, 17:51
У всьому винен директор вона сидить і нічого не робить....
25 Травня 2017, 18:47
Дякуємо за підтримку, нам приємно!!! Але ви спочатку зробітт туалети в себе вдома на належному рівні, а тоді вже пред'являйте претензії до директора! Ще б усім такого директора, як у нашій школі!!!
25 Травня 2017, 21:59
А що вона для школи зробила???? Ми батьки для молодших школярів мусили за свої кошти туалет зробити то вона не давала його поставити...
26 Травня 2017, 03:54
А ви, батьки, в який туалет ходили?? І нічого, Сдава Богу, здорові...хоча, трішки є проблеми, якщо такі дурниці ще пишете!!! Хоча б посоромились!!!
26 Травня 2017, 11:29
До Каті. Шановна, тоді ще не у всіх вдома були внутрішні туалети, а тепер майже в кожного. Як тоді першокласник який звик до внутрішнього т. має ходити на вулицю в будь яку погоду???
27 Травня 2017, 00:11
в більшої половини людей села немає внутрішнього туалету!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 Травня 2017, 02:13
До Каті. Ви далекі від проблеми у Вас вдома немає ні туалету вн. і дітей також. Всі прагнуть до кращого життя а Ви сидите в "кам'яному віці щей сперечаєтеся.....