Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На екологічному посту "Венське" хочуть запровадити європейський досвід роботи

15:00 10.05.2017
1307

В екологічному посту "Венське" незабаром можуть з'явитися автомати європейського зразка для здійснення проплати за в'їзд на територію Шацького національного природного парку.

Незабаром розпочне свою роботу екологічний пост “Венське”, що в період літнього відпочинку діє при в’їзді у Шацький національний природний парк.

Ще минулого року набуло актуальності питання законної зупинки автомобілів, адже після реформи в правоохоронній сфері поліцейські не мають права зупиняти транспорт. Можуть лише слідкувати за порядком на посту. Минулого року працівникам парку допомагали атовці, які й зупиняли автомобілі. Багато людей, які в'їжджали на територію парку, ігнорували знак зупинки і не бажали зупинятися та здійснювати плату за в'їзд у заповідну зону.

Питання залишається актуальним і нині. Не можна порушувати чинного законодавства й водночас потрібно зберегти цінне джерело прибутку для району. Виручені на посту кошти вкладаються в розвиток інфраструктури ШНПП, прибирання його території, вивезення сміття, використовувуються на оплату праці сезонним працівникам.

Депутати Шацької районної ради на черговому засіданні сесії 28 квітня прийняли рішення про написання відповідного звернення – Шацькою РДА і Шацьким національним природним парком до міністерства екології та природних ресурсів України.

Як відзначив голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, в районі хочуть запровадити європейську практику – при в’їзді в національний парк встановити турнікет та автомат для здійснення проплат. Відпочивальники після оплати отримуватимуть талончики, з якими мають перебувати на відпочинку. Якщо туристи не пред’являть працівникам поліції талончик, на них буде накладений штраф, в рази більший за вартість талончика.

Процес впровадження такого досвіду досить тривалий, проте, зі слів керівництва району, незворотній.

20 березня
Сьогодні
Вчора
18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин