Улюблене місце паркування автохамів - тротуар по вулиці Шковороди

06 Травня 2017, 19:50
2337

Район.Шацьк продовжує публікувати фотографії неправильно припаркованого транспорту.

Цього разу один з наших читачів став свідком того, як водій припаркував автомобіль у пішохідній зоні по вулиці Шковороди в смт Шацьк (біля відділення "Нова пошта").

Це вже другий такий випадок. 

Читайте також: "Автохам": водій припаркувався на тротуарі, заблокуваши прохід мамі з дитиною

Певно, водіїв спокушає велика територія, встелена бруківкою, мовляв, пішоходам є де обійти транспорт. Проте там достатньо місця і для законного паркування.  

Просимо наших читачів не збавляти активності. Фотографуйте автомобілі, які заважають вам пройти або проїхати, і надсилайте на електронну адресу видання: [email protected], або ж насилайте, скориставшись рубрикою «Додати новину».

Сподіваємося, що публічний осуд хоч трохи дисциплінує водіїв-хамів.


 

Коментарі
07 Травня 2017, 00:21
Де тут знак пішохідна зона? Не бачу тут порушення пдр
07 Травня 2017, 00:29
Це, мабудь, львівяни поштою сміття передають...
07 Травня 2017, 01:01
Не бачу тут ніякого порушення ПДР. Шановні журналісти жовтої преси, не робіть, буть ласка, сенсації, там де її немає!!!
07 Травня 2017, 01:05
це не порушеняя зухвалість і нахабнісь , там мість для стоянки вдосталь
07 Травня 2017, 01:07
тобішо-повилазило? Тут ми ходимо,а не ви їздите.Зразумел?
07 Травня 2017, 01:10
Саме там розміщений тротуар і ходять люди, і їздять мами з колясочками. Не по дорозі, і не по зоні паркування, яка розміщена в протилежній стороні. А саме там, де стоїть авто. Достали вже ті хами, яким правила не писані. Обїжджай їх і обходь. а вони ще й порушення не бачать. Молодці, журналісти.
07 Травня 2017, 01:14
Це не тротуар а площадки. Стоянка транспортних засобів дозволяється якщо до найближчого стінки більше 2 метрів. Журналісти вчіть правила. Краще публікуйте пішоходів які під колеса лізуть.
07 Травня 2017, 01:22
<p>Добре. Тротуар тоді починається від "Доброго господаря", тягнеться до пенсійного, до Нової пошти, біля площадки обривається і біля "Забудовника" продовжується??? Де логіка? Там - ТРОТУАР.</p>
07 Травня 2017, 02:09
ничого віте не понімаіте
07 Травня 2017, 11:48
Щоб не було кривотолку, місцева влада повинна чітко розмежувати, де тротуар, пішохідна зона, а де місце для паркування. На цій фото лише видно, що стоїть автомобіль на тротуарі, який облаштував власник магазину для своїх клієнтів
07 Травня 2017, 12:22
Подивись навпроти забудовника, тротуар відділенні бордюром. А це просто площадки. Хватає там місця і для стоянки і для проходу пішоходів.
07 Травня 2017, 21:50
там ще колона мам із дітьми може пройти а ви цирк робите
07 Травня 2017, 22:00
для кабанів колючий дріт для розмежування тротуару
07 Травня 2017, 23:10
А через площадку пішоходам перелітати чи що???
08 Травня 2017, 00:08
Через дорогу ж якось переходять... Не завжди ж по зебрі. То така вже проблема обійти тут машину??? Я розумію аби вона реально перегородила пішохідну доріжку... А тут ....