Освітянам Шацького району замінили керівника

05 Травня 2017, 18:40
4659

Відділ освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації отримав нового керівника. Ним стала Єрофєєва Людмила Степанівна.

Людмила Єрофєєва має чималий досвід роботи як у органах державної влади, так і у галузі освіти.

Біографічна довідка.

Народилася 15 червня 1970 року в смт Шацьк, закінчилася Шацьку загальноосвітню школу, після чого вступила до Луцького педагогічного інституту ім. Лесі Українки. Але закінчувала навчання у Херсонському педагогічному інституті. Після завершення навчання з 1991 по 1993 рік працювала вчителем російської мови та літератури в Брилівській загальноосвітній школі Цурюпинського району Херсонської області.

З 1993 по 2003 рік працювала на посаді директора Будинку дитячої та юнацької творчості в смт Шацьк, з 2003 по 2010 рік – начальником служби у справах дітей Шацької РДА. Протягом 2010-2014 років обіймала виборну посаду заступника голови Шацької районної ради, потім – знову посада начальника служби у справах дітей.

З 3 травня 2017 року Людмилу Єрофєєву було призначено на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА.

Анатолій Пех, який до цього був керівником районних освітян, залишився працювати у відділі освіти та був переведений на посаду головного спеціаліста.

Коментарі
05 Травня 2017, 22:46
Успіхів на новій посаді! Вірю, що з цим керівником в освіті буде порядок.
05 Травня 2017, 22:53
щось мовчать про заступника голови партії регіонів у шацькому районі і про хвалебні статті у пресі за регіони ЗАПИТАННЯ ЯКУ ПОЛІТИКУ БУДЕ ПРОВОДИТИ ЦЯ ЛЮДИНА?ЗА ЩО СТОЯВ МАЙДАН? ВСІ РЕГІОНАЛИ У ШАЦЬКУ ПРИ ВЛАДІ І НАРОД МОВЧИТЬ
06 Травня 2017, 00:36
Чому така сумна? Нова посада, нові можливості!
06 Травня 2017, 00:53
згадує минули і надіється що люстрація пройде мимо
06 Травня 2017, 01:34
Людмила Степанівна, удачі Вам на новій посаді.
06 Травня 2017, 01:44
Людмила С. Удачі вам на новій посаді! Може в ДЕЯКИХ школах наведете порядок...
06 Травня 2017, 09:38
<p>Ну, вчителі, тримайтесь! </p>
06 Травня 2017, 12:13
Удачі на новій посаді.
06 Травня 2017, 15:35
скоро прийдем і будем питати як то при януковичу добре жилось і де той янукович тепер а послідовники у шацьку на керівних посадах і далі
06 Травня 2017, 16:37
Ця посада тільки для Степанівни. Удачі!
06 Травня 2017, 16:37
Людмило Степанівно, творчого вам вогнику та удачі!!!!
06 Травня 2017, 17:49
Не прихильники всього. Та ви вже задовбали, ви про теперішніх керівників держави трошки порозказуйте а як жили при Януковичу всі люди ще памятають. І про долар по 8 і зарплати стабільні і нормальні, і Україну з Кримом та без війни, хватить жити вже страхалками про Януковича, Живіть сьогоденням офшорами, війнами, корупцією найбільшою в Європі (і це за два роки після революції ГІДНОСТІ) досягнення.
06 Травня 2017, 20:49
Давно пора було поставити цю людину на цю посаду. Не партію, а людину. Успіхів Вам, Людмило Степанівно !
07 Травня 2017, 01:21
Вона професіонал, роботу знає, так що успіхів у роботі!
07 Травня 2017, 02:48
Регіонали повертаються до влади
07 Травня 2017, 03:10
ну це капец
07 Травня 2017, 16:18
Хуже, як при Павлейові, не буде. Чи буде ліпше - побачимо!!
07 Травня 2017, 16:52
Кому капєц, а кому ура !
07 Травня 2017, 20:02
У автобіографії упущені основні пункти шо ця людина була активною регіоналкою і разом з Пархонюком пропагувала зробити державною російську мову. Аж цілих два роки бути настоящим вчителем то є добрий показник щоб бути керуючою освітою. А з коментарів видно шо вчителі вже в чергу стають з поклоном.
08 Травня 2017, 00:29
та скільки можна ганьбити цю украіну ставити таких некомпетентних людей
08 Травня 2017, 02:24
Щодо останнього дописувача, Ви особисто чули, щоб Єрофєєва пропагувала за державну російську, не думаю що людина яка все життя говорить українською мала б таку позицію. Для чого зараз чіплятись за партійну приналежність, чи більше нема що сказати. Людина близько 20 років працює на керівних посадах, причому близько 10 років директором районного будинку школяра (це якраз і є освіта якщо Ви не в курсі). Хороший спеціаліст, який користується повагою серед колег. Вважаю, що відділ освіти від цього призначення виграє. А все інше слова звичайних зависників.
08 Травня 2017, 20:58
Браво ГОСТЮ !!! Абсолютно прав . А то директора середньої школи без вищої педагогічної освіти призначити можна було. А тут просто причепитися треба . В освіті є ще методисти щоб слідкувати за вчительською роботою . А що, декому страшно стало?
08 Травня 2017, 22:32
Браво ГОСТЮ !!! Абсолютно прав . А то директора середньої школи без вищої педагогічної освіти призначити можна було. А тут просто причепитися треба . В освіті є ще методисти щоб слідкувати за вчительською роботою . А що, декому страшно стало?
09 Травня 2017, 01:43
вона ж вчителькою толком неробила як олька дай тилько керівні посади хай би зошити поперевіряла з десять років