Веслувальники з Шацька - призери Кубку України в Дніпрі

30 Квітня 2017, 16:00
Нагородження Дмитра Озимка (зліва) 2689
Нагородження Дмитра Озимка (зліва)

Сьогодні, 30 квітня, в місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

В перший день змагань, коли визначалися переможці на дистанції 1000 метрів серед дорослих, третє місце в каное-четвірці здобув екіпаж, у складі якого перебував вихованець Шацької дитячо-юнацької спортивної школи, а нині студент Львівського університету фізичного виховання заслужений майстер спорту України Андрій Корець.

У каное-одиночці шачанин Дмитро Озимок, нині учень Львівського державного училища фізичної культури, на дистанції 200 м прийшов другим, виборовши серед юніорів титул срібного призера Кубку України. Друге срібло в Дмитра Озимка і ковельчанина Олександра Яцюка -  в складі екіпажу каное-двійки на дистанції 200 м.

Бронзу спортсмен із Шацька здобув в каное-двійці на дистанції 1000 м і 500 м.

Дивіться старт Дмитра Озимка (четверта доріжка) від 50 секунди відео, нагородження - від 2 хв. 45 с.

Дивіться старт Андрія Корця в складі екіпажу каное-четвірки (третя доріжка) від 1 хвилини відео.