Провулок Садовий у Шацьку: дорогою після ремонту не пройти - не проїхати

29 Квітня 2017, 11:00
2539

Жителі провулку Садовий у селищі Шацьк обурені станом дороги після дощу.

Світлини вулиці, якою не пройти-не проїхати, один з мешканців надіслав на електронну адресу видання Район.Шацьк.

«Знову дощі, і знову дороги немає! Жителі провулку вулиці Садової в Шацьку через ЗМІ звертаються до місцевої влади, свого депутата, за якого голосували, з проханням допомогти вирішити проблему з дорогою. Просимо професійно підійти до роботи, оскільки попереднє "вимощування" вказаної ділянки довжиною всього 150 м призвело до суцільних проблем: багнюка, вода та болото...» - йдеться в листі до редакції.


 

Коментарі
29 Квітня 2017, 16:54
ПЕРЕЙМЕНУЙТЕ НА ПРОВУЛОК ІМЕНІ ВІННІЧУКА І ЗА ДВА ДНІ ВСЕ ЗРОБЛЯТЬ
29 Квітня 2017, 17:43
Шацька селищна рада збільшила майже в два рази кільість своїх чиновниів (будьто раніше їх було мало),і тепер всі гроші громади витрачає собі на зарплату. Щось не чути вже якоїсь роботи для Шацька чи громади.Ото реформа!!!
29 Квітня 2017, 22:19
Ага, там один Павлей чого стоїть! Коли не подзвони, що не спитай - нічого не знає. А як подзвониш другий раз, то ричить, як скажений. Він думав, що буде тільки в компі сидіти і з/п получати. А тут щось треба робити! А що, як - хто його зна!!!
30 Квітня 2017, 00:32
Нормальний Вінничук мужик. Більше таких керівників. Хоч до людей прислухається.
30 Квітня 2017, 03:07
<p>Дороги треба приводити до толку! Скільки можна не чути про проблему? Грошей не вистарчає?))) А коли їх вистарчає ! Мудріше ними розпоряджатись і більше за призначенням вкладати і буде результат! Організувати писанку з гілок чи ще щосб типу того це добре, але пора і серйознішими справами займатись!</p>
30 Квітня 2017, 03:07
Геть дядько нормальний. Тож небудуть вам по провулках асфальт класти
30 Квітня 2017, 05:17
заїдьте на вишнева і там подивіться яка дорога...а вінічук нормальний чоловік.найда що зробив за своє правління
30 Квітня 2017, 19:16
Люди добрі, яка різниця хто робив чи не робив колись чи зараз!!?<br/>Стан дороги вкрай негативний, вийти з вулиці не можливо. з дітьми це просто не реально зробити, коли багнюка повсюду після дощових днів. навіть по крайчиках обійти не можна.<br/>так, мабуть, подібні проблеми є і на Вишневій і на інших вулицях. але ж їх треба вирішувати!!!<br/>І ніхто не просить асфальт викласти, але абсолютно ігнорувати проблему не можна. про неї все більше будуть говорити і писати!<br/>і до речі, наш будинок на Садовій Вулиці, а поруч сусдній - це вже Садова провулок, хоча вони зовсім поруч. то теж дивина тої вулиці-провулку...
30 Квітня 2017, 19:45
О, вже поняли, нарешті, що закривати коменти не вихід. Вже посадили своїх коментувальників. А роботи як не було так і нема!!!
30 Квітня 2017, 20:45
А які тут коментарі від &quot;своїх коментувальників&quot;. І від своїх -то від кого? Цікаво, але незрозуміло!
01 Травня 2017, 20:21
Своя то теж саме як цікава. Люди називають себе хто як хоче. Хоч дізнатися хто пише просто простого. Ото ж думайте що пишете. <br/>Бо можна дізнатися і вулицю і фамілію і навіть дім.
01 Травня 2017, 20:39
Як які. Про нормального мужика нинішнього, і ненормальних попєрєдніків.
02 Травня 2017, 00:38
дивно, але своя і цікаво - не то саме) логіка підвела.<br/>а чого дивує, що комусь нинішній нормальний, комусь не дуже. когось попередні не задовольняють, а комусь - те, що треба. різні симпатій, вибір, прихильники! та нормально, так все було, є і буде. але вживатися всім разом треба!<br/>І ВУЛИЦЮ САДОВУ ДОВЕДІТЬ ДО ТОЛКУ!!! нема як по ній перейти!<br/>і ВСІМ ДОБРА: і своїм, і чужим, і теперішнім, і минулим!
03 Травня 2017, 01:26
Таких вулиць до фіга і трошки. Терпіть кладіть доски камінці. І якось обходьте і ждіть засухи