Призначили керівника апарату Шацького районного суду

21 Квітня 2017, 13:00
2516

Відбувся конкурс на посаду керівника апарату Шацького районного суду.

Про це інформує офіційний веб-портал «Судова влада України».

Відповідно до наказу начальника Територіального управління Дежавної судової адміністрації в Волинській області від 13 квітня 2017 року керівником апарату Шацького районного суду стала, здобувши перемогу в конкурсі, Мохончук Тетяна Анатоліївна.  

До призначення на посаду Тетяна Анатоліївна працювала заступником керівника апарату Шацького районного суду.

 

Коментарі
21 Квітня 2017, 20:50
а чия ж то дівчина
21 Квітня 2017, 23:27
корупціонера
21 Квітня 2017, 23:39
А Божена що - пролетіла? Тато грошей пожалів, чи занадто "грамотна"?
22 Квітня 2017, 01:00
<p>Вдягається як на Кільцеву,аж дещо видно.</p>
22 Квітня 2017, 02:43
Дуже гарна , розумна дівчина, молодець! Вітаю!
22 Квітня 2017, 03:04
дуже розумна, та щей дуже гарна дівчина. Вітаю, молодець)
22 Квітня 2017, 03:06
Вона дуже розумна, та щей гарна та стильна ) Вітаю Тетяно молодець!
22 Квітня 2017, 03:55
Для Божени то ніщебродська робота..таку квіточку тато не для того ростив)
22 Квітня 2017, 14:44
чого ж йшла на конкурс коль така уж ніщебродська робота!!?<br/>може не треба вже аж так триндіть!!?
22 Квітня 2017, 16:00
Немає про що говорити, то ще тут дівчат пообговорювати вирішили? Таня добре знає свою роботу, вже давно працює в суді, тому логічно, що вона стала керівником! Гарна, молода і перспективна!Вітання Тані! А Божена думаю не боїться ніякої роботи!Весь час крутиться, батькам в бізнесі допомагає!Не раз сам бачив! На скільки мені відомо, то Божена друга за результатами конкурсу і буде заступником Тані!Тому оця мова тут ні до чого!
22 Квітня 2017, 18:06
типова представниця національної еліти
22 Квітня 2017, 21:07
А про яку Божену мова?
22 Квітня 2017, 21:50
пончики на гряді буде продавати та еліта
23 Квітня 2017, 01:52
може реально той суд щось зробить карпуків розкуркулить і тд
23 Квітня 2017, 01:52
може реально той суд щось зробить карпуків розкуркулить і тд
23 Квітня 2017, 15:48
Вже всіх приплели сюди і Карпуків тоже))) От нема роботи))))