Чому вода в озері Світязь стала коричневою

13 Квітня 2017, 16:00
11110

Вода в озері Світязь стала коричнево-брудною.

Фото озера Світязь з невластивим для водойми кольором води надіслали в редакцію жителі села Світязь.

«Отака водичка на нашому Світязі з боку урочища «Куточок рибалки». Нещодавно біля водойми почистили рови, однак немає ні шлюзу, ні відстійника, тож вся нечисть з полів: добрива, нітрати тощо стікають в озеро», - йдеться у листі світязян.

2

1

 

Коментарі
13 Квітня 2017, 19:43
Світязьці обурюються що Світязьці забруднюють озеро-можне все це написати одним словом але цензура
13 Квітня 2017, 20:52
Те нещасне озеро хоч би ще років 10-15 проіснувало в такому вигляді як зараз,всіляка нечисть стараеться засрати останню перлину Волині...
14 Квітня 2017, 00:44
це не ми
14 Квітня 2017, 00:49
НАБУДУВАЛИ А КАНАЛІЗАЦІЇ НІДЕ НЕ МАЄ А ЦВИД МОВЧИТЬ ЯК РИБА ВИДНО Є ЧОМУ?
14 Квітня 2017, 01:21
Зато землю кругом де можна порозпродував
14 Квітня 2017, 01:30
А парк куди дивиться чи ім тоже до дупи?
14 Квітня 2017, 01:39
сріть далі -швидко будете мати таку воду в колодязях.
14 Квітня 2017, 03:33
Для чого голові було копати ці рови. А для того щоб було на чому відмити гроші, дійсно, куди дивиться парк? В світязі голова не господар, а розкрадач і хапуга.
14 Квітня 2017, 11:14
Шарікі половили всі в тому кутку. От в нема чому озеро чистити. Самі винні. До дупи будуть там ваші дачі, магазини. Бо не жоден турист незахоче їхати в отакий срач, за таке бабло як там грибуть. І причому тут Цвид він там що один живе.
14 Квітня 2017, 14:04
ХОРОША РЕКЛАМА КУРОРТУ МОЛОТЦІ
14 Квітня 2017, 16:29
Фуру чайної заварки потрібно всипати,щоб так закрасити...
14 Квітня 2017, 16:45
НЕ МАЄ ЗАХАРКА ЕКОЛОГА І ПРЕСИ В РАЙОНІ ЯКЩО ТАКІ РЕЧІ РОБЛЯТЬСЯ І ВСІ МОВЧАТЬ А ТАК ВОНО І БУДЕ ЩО ВЛАСНИКИ ДАЧ І МАГАЗИНІВ САМІ У СЕБЕ ВІДПОЧИВАТИМУТЬ І КУПУВАТИМУТЬ ТОВАР БО ДО ПОМИЙНОЇ ЯМИ НІХТО НЕ ПОЇДЕ А ЦВИД ЗА ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЯК І ЛЮДИ ЩО ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЙОГО
15 Квітня 2017, 00:02
вже пора того цведа минєти
15 Квітня 2017, 00:17
ЯКЩО МОЗГІВ НЕМАЕ СКИДАТИ З ПОЛІВ І БОЛІТ ВОДУ В ОЗЕРО ТО ЗА ТАКУ НЕДБАЛІСТЬ І БЕЗГОСПОДАРНІСТЬ ЯКА ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ ТАКІ НАСЛІДКИ ТРЕБА РОЗСТРІЛЮВАТИ ВИРОДКІВ
15 Квітня 2017, 09:41
всєравно все буде путьом,себто па- нашему.
17 Квітня 2017, 01:49
Це тільки початок. З таким господарем і з сміттям буде не краще.
17 Квітня 2017, 01:55
З таким господарем і з сміттям буде не краще.
25 Квітня 2023, 13:50
Доброго дня! Тільки зібрались вперше відпочити на озері Світязь у червні 2023 року, а вода забруднена, коричнева! Де ж будуть ваші туристи відпочивати?? Адміністрація прошу прийняти якісь дії! Чи вам гроши не потрібні господарям готелів?
25 Квітня 2023, 20:36
Цій новині 5 років, вже не актуально