Декларація Шацького селищного голови: земельна ділянка і незавершений будинок

11 Квітня 2017, 16:50
2677

Інтернет-видання Район.Шацьк продовжує публікувати дані електронних декларацій посадовців Шацького району за 2016 рік, оприлюднених на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Шацький селищний голова Сергій Віннічук в електронній декларації вказав, що має у власності незавершений будинок, земельну ділянку, винаймає квартиру і живе на зарплату.

В документі, опублікованому на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, йдеться про те, що Сергій Миколайович зареєстрований з дружиною і двома синами в селищі Шацьк.

В електронній декларації вказано, що в 2016 році сім’я володіла таким майном:

♦земельна ділянка в смт Шацьк площею 1100 м.кв.;

♦квартира в Шацьку, власником якої є третя особа.

Об’єкти незавершеного будівництва:

♦житловий будинок в смт Шацьк площею 148 м.кв.

Доходи селищного голови:

♦88 391 гривня заробітної плати в Шацькій селищній раді;

♦10 578 гривень заробітної плати в Шацькому лісовому коледжі (викладацька робота за сумісництвом).

Доходи дружини:

♦23 451 гривня заробітної плати в Шацькій селищній раді.

Читайте також: Декларація голови Шацької райдержадміністрації: заробітна плата і відсутність нерухомості

Коментарі
11 Квітня 2017, 20:11
я його знаю правильний голова
11 Квітня 2017, 22:55
А хіба для вельмишановного голови закон неписаний? Посадова особа місцевого самоврядування може займатися викладацькою діяльністю лише у позаробочий час. То коли ж він лекції в коледжі читає, якщо в коледжі в суботу вихідний, та й після 17.00 занять немає? Де правоохоронні органи? Де КРУ?
12 Квітня 2017, 00:08
а де то його жинка робить
12 Квітня 2017, 00:09
Ой не все записали, ой не все...
12 Квітня 2017, 00:28
отото да
12 Квітня 2017, 02:18
Так, державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування, відповідно до ч. 1 ст. 25 Закону № 1700, забороняється:<br/>1) займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.<br/>Водночас, згідно з п. 1 ч. 1 ст. 25 Закону № 1700, перебуваючи на службі в органах місцевого самоврядування та в держорганах, дозволяється займатися такими іншими оплачуваними видами діяльності, як:<br/>— викладацька,<br/>— наукова,<br/>— творча,<br/>— а також медична практика,<br/>— інструкторська та суддівська практика із спорту;
12 Квітня 2017, 15:40
Голова -чоловік розумний(не за сало вчився).Всі знають де він живе і на лімузині не їздить.В коледжі його поважають.
12 Квітня 2017, 21:05
Читає пари на заочному відділенні. 20 днів в семестр, у другу зміну навчання. Пари по розкладу у Віннічука після 17.00год.
12 Квітня 2017, 21:12
Віннічук читає пари на заочному відділені. Пари проводяться у другу зміну. У Віннічука розпочинаються після 17.00год.
12 Квітня 2017, 21:15
Віннічук читає пари на заочному відділені. Заняття проводяться у другу зміну. Всі пари у Віннічука після 17.00год.
12 Квітня 2017, 23:22
Голова, так, викладає у коледжі, але лише на заочному відділенні. Заняття проводяться для цих студентів у другу зміну. А пари Віннічука стоять після 17:00.
12 Квітня 2017, 23:50
моя ж ти долюню вой вой вой
13 Квітня 2017, 00:06
ничудем ничудемом
13 Квітня 2017, 00:20
бідний аж сеній
13 Квітня 2017, 00:20
бідний аж сеній
14 Квітня 2017, 21:45
ни знаю щось він мені ніякий
22 Квітня 2017, 01:03
отим придурочним неврастенічним критиканам і кам треба німця і щоб добре їх покоцав . А нам віннічук підходить . а вам треба якого жмурика щоб вас покошмарив
14 Травня 2017, 15:09
Судячи по сумі нарахованій за пари, заочники вчать тільки предмет голови!!!