В озеро Велике Чорне запустили мальків коропа

06 Квітня 2017, 18:00
6051

Громадські активісти Шацька нещодавно поповнили озеро Велике Чорне 200 кілограмами малька коропа.

Небайдужі до проблем зниження у водоймах району риби зібрали кошти у розмірі близько 11 тис. грн. і придбали малька коропа.

Як зазначив Володимир Золотов, голова громадської організації рибалок-любителів Шацького району, такі акції вкрай необхідні, адже ми живемо у краї озер, а поласувати рибкою, практично, можемо, лише придбавши її на ринку. Браконьєрський вилов риби призвів до зубожіння риби в озерах.

Якщо водойми і надалі будуть поповнюватися рибою, вдасться примножити та зберегти її чисельність, а також очистити водні плеса від водоростей.

Читайте також: В озеро Люцимер випустили 900 кілограмів карасів та коропів

2


 

Коментарі
06 Квітня 2017, 21:48
Зараз наші люди і тих половлять котам:)))
06 Квітня 2017, 22:02
шото він не поплів
06 Квітня 2017, 23:31
І тут коментатори "зраду" знайшли
07 Квітня 2017, 00:44
Не зрада а правда.шо в світязькому багато риби. Одна плитка лишилась. Шарікі і ті виловлюють.
07 Квітня 2017, 00:50
Дивлячись на фото хочу замінити дієслово запустили на висипали. :)
07 Квітня 2017, 01:07
Золотов і Ко - молодці. Так тримати!!!
07 Квітня 2017, 02:04
А чого біля, Берестюка мостіка? І золотов, там рибачить.
07 Квітня 2017, 03:24
Закиньте вудку на червячок і ви цей мальок спіймаєте , тільки незабудьте його відпустити - він ще дитина!
07 Квітня 2017, 10:08
Самі запускають самі і виловлюють на люцемирі юра пех повним ходом орудуєаж гай шумить хоч і нерест.
07 Квітня 2017, 13:33
Коментатори-критики ,допоможіть зберегти цю рибу до того як вона виросте.Зависники -запустіть відро хоча б карася---і все наладиться
07 Квітня 2017, 14:48
Яким боком Юра пех до тих, хто запускав рибу? А з браконьєрами хто зна що робити. В поліцію дзвонити? На гарячу лінію держрибохорони?
07 Квітня 2017, 16:54
Пиридивись фото як запускали рибу у люцемир там юра напиредньому плані чуть ни самий головний серед бракашів
07 Квітня 2017, 23:17
Та риба і без Юри виздихає, скільки здохлої плавало біля берегів вся в мурмулях, значить запустили заболяну. Головне завдання було запутити а яку нема значення
08 Квітня 2017, 00:27
Може він там і був, але в люцемер запускали рибу за бюджетні гроші, тому він там також був не причому
08 Квітня 2017, 00:58
Це Юра Пех кому там шось не подобається як я рибачу, я свій внесок в запуск коропа роблю постійно (даю гроші)
08 Квітня 2017, 17:02
а чого ж то твоя мати рибу з ікрою продає
08 Квітня 2017, 17:04
надавав налихо ти ж перший браконєр
08 Квітня 2017, 17:06
а шо ти маіш
08 Квітня 2017, 17:36
бо браконєр 1-і маркі
08 Квітня 2017, 17:36
бо браконєр 1-і маркі
13 Квітня 2017, 14:54
Чому ви мені це в очі нескажите? А як хочеться риби звоните.
14 Квітня 2017, 00:36
задовбав соім браконєрством хано я тебе зустрину