Шацькі ліси вкрилися килимом із квітів

03 Квітня 2017, 22:30
3863

Прийшла та чудова пора, коли в лісах Шацького району стає по-казковому гарно і кольорово. Холодна земля ще вкрита сірим торішнім листям, дерева - похмурі і безлисті.

А от земля вже співає оду весні!

Лісові первоцвіти, які не бояться нічних заморозків і тягнуть свої барвисті голівки до сонця, називаються анемонами. Білих квітів у лісі найбільше - гігантські килими з запахом весни і свіжості простягаються вздовж доріг на цілі кілометри. Проте є серед них блакитні, жовті і навіть рожеві.

Краса неймовірна!

3

4

3

4

4

4

4

3

2

 

Коментарі
04 Квітня 2017, 08:34
Краса. Зараз на паску ту красу засруть, пляшками, гандонами,нашим людям вмерло.)))
04 Квітня 2017, 17:41
Про яку красу можна говорити, якщо ваша мова засмічена тими речами, що ви написали.Без культури спілкування немає іншоі культури.
04 Квітня 2017, 19:40
Пишу що думаю. І як воно є навіщо видумувати інші слова ніби чисто мовні. І до чого тут культура. Якщо насправді так воно і є. І ти місцевий тільки тут такий правильний а в бар зайдеш то слова і по гірші можна почути.
04 Квітня 2017, 23:43
Культура тут до всього.Треба гарно думати, гарно висловлюватись,гарно поволитись, тоді не буде сміття ні в голові, ні в барі, ні в лісі.
05 Квітня 2017, 00:01
от і що з нами всіма треба робити
05 Квітня 2017, 00:54
Те що я висловлююсь нецензурно, незначить що я себе так і поводжу. Знаєш що знами треба зробити краще промовчу бо знов культури вчити будуть. Просто таких культурних бачила не раз. Працюю в барі. То там таких культурних. У відповідних місцях ведуть себе культурними вихованими а вип'ють і де це все ділось .а я говорю як є. І вибачте за таку нецензурну. Яка вже є.
05 Квітня 2017, 00:56
І в лісі я несмічу і в голові й на голові)) в мене повний порядок.
05 Квітня 2017, 01:19
Молодець, ось тепер я за тебе рада.
05 Квітня 2017, 16:29
Як така краса може визвати таку потворну суперечку між людьми