Шацьк: ділянка центральної вулиці перетворюється на смітник

24 Березня 2017, 22:00
2644

Та частина вулиці Шковороди в Шацьку, де розташовані приміщення старої лікарні, досі не прибрана після зими.

Купа пляшок з-під пива, будівельні відходи біля новобудови по-сусідству, пластик, папір і багато іншого непотребу - такий непривабливий краєвид має одна з центральних вулиць селища Шацьк.


 

Коментарі
25 Березня 2017, 01:07
А ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ З ФОТО НА КРАЇ ВСЕ БАЧИТЬ І ПОТІМ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ ВСЕ РОЗКАЖЕ А ЯКЩО ТОЧНО ТО ЯКА ВЛАДА ТАКИЙ І ПОРЯДОК
25 Березня 2017, 02:23
Діду, Ви маєте рацію) яка влада такий на жаль і порядок..
25 Березня 2017, 14:16
Якби на краї було фото селищного голови то він би це побачив і поприбирав. І не тільки це... (було б смішно якби не було так сумно)<br/>Обіцянки - те що на фото, а реальність - під забором.
25 Березня 2017, 16:03
чисто не там, де не прибирають, а де не смітять!<br/>це ж явно наші мешканці, вибачте за слово, &quot;насрали&quot;, відпочиваючих нема ж іще.<br/>а влада у всьому винувата- то добре і зручно і згідна, що десь воно так і є.<br/>Проте коли самі не по гидуєм підібрати папірець чи бутилку і викинути в смітник? коли самі хоч щось маленьке,але корисне будемо робити? тим паче, що нам по цих вулицях ходити!!! а дітям з дитинства памятаємо про це наголошувати???
25 Березня 2017, 16:23
Порядок настане лише тоді, коли кожен за собою почне прибирати, а не мусорити де попало!!!
25 Березня 2017, 21:44
кругом &quot;зрада&quot;.СЕНСАЦІЯ!!! це Садовий зі Львова мусор привіз,А з місцевих ніхто нічого не кидав.Але завжди винна(хі хі хі)влада то вона розкидає
26 Березня 2017, 00:20
Та нехай Жипа прибере біля свого майбутнього магазину, Наш край- біля себе, Дибаль пошле зо два робочих, і буде все ок.
26 Березня 2017, 11:43
ви нквіть не можете собі уявити,як ефективною є у боротьбі з чимось таким установка камер спостережень.Але камера фільмує всіх - от того і не ставлять.
26 Березня 2017, 19:09
Звичайно це ж голова районної ради і селищний голова ходили пиво пили і пляшки під забор викидали, вони у всьому і винні. Влада у всьому винна і так у всьому, а ми самі класні.
26 Березня 2017, 19:38
Так файно всі пишут шо аж гордість пробирає. <br/>А мусор то лежить
26 Березня 2017, 21:27
Знамо діло - поговорити і повчити любимо всі. А от, замість того, щоб повчати інших, візьми мітлу в руки і прибирай, і постав поряд з собою свою дитину - оце буде і порядок, і виховання.
26 Березня 2017, 22:07
Казочки тут всі грамотно навчились писати. Потрібно починати не з влади а кожен із себе. І взагалі то пора вводити штрафи за такі смітники. Просто соромно подивитись на територію старої лікарні.
27 Березня 2017, 19:33
Ага всі ходЯть смітять а медсестри з лікарні мають іти прибирати як самі крайні.це вже не іхня територія так що хто там &quot;тусується &quot;на ній хай і прибирають....
27 Березня 2017, 23:27
Ганьба ти хто займає там територію! Неможуиь в себе під носом прибрати!?
27 Березня 2017, 23:29
Сором