Дзюдоїсти привезли в Шацьк три «золота» та «бронзу»

19 Березня 2017, 12:10
4609

Борці з дзюдо з Шацька вкотре повернулися із змагань з нагородами.

11 березня в м. Луцьк відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків і дівчат до 21 року. Золоті медалі у своїх вагових категоріях вибороли й шачани: Назар Зубчик (до 66 кг) та Максим Москальчук (до 55 кг). Бронзові нагороди дісталися Артуру Остапуку (до 81 кг), Владиславу Ключуку (до 73 кг) та Василю Саковцю (до 60 кг).

Мені, як тренеру дуже приємно, що мої вихованці показали гідну боротьбу із суперниками. Поважаю їх за це. Закликаю всіх до здорового способу життя та гідних вчинків у житті.

12 березня в с. Підгайці Луцького району пройшла відкрита першість на призи Підгайцівської сільської ради з дзюдо серед юнаків і дівчат 2004-2006 років народження. Шацьк на цих змаганнях представляв лише один учасник -- Юрій Чудійович, якому не було рівних в ваговій категорії до 42 кг серед борців Волині, Тернопільщини, Львівщини та Рівненщини.

Дуже приємно було чути слова на адресу нашого чемпіона під час нагородження від секретаря змагань: «Чемпіоном у ваговій категорії до 42 кг став Юрій Чудійович з Шацька». Такі слова вартували цієї поїздки.