Шацьк: комунальники оголосили війну порушникам правил благоустрою

09 Березня 2017, 22:40
3660

Зійшов сніг, і селище Шацьк постало перед місцевими жителями та приїжджими у непривабливому вигляді.

Ми вже демонстрували нашим читачам фото стихійних сміттєзвалищ у навколишніх лісах і зокрема в улюбленій зоні відпочинку біля озера Велике Чорне.

Після публікації працівники Шацького комунального підприємства "Будинкоуправління" вивезли від озера все сміття. Допомогти комунальникам прибрати соснову посадку зголосилися і учні 8-А і 9-А класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.- гімназії смт Шацьк, зокрема учні шкільного лісництва. Крім того, комунальники забрали з лісу контейнери для сміття, лишили тільки урни.

Так було...
Так було...

1
...так стало
...так стало


 

-Ми зробили це для того, щоб привчити мешканців прилеглих вулиць до цивілізованих правил поводження з відходами. Адже саме вони щодня виносять і вивозять сюди весь непотріб, яким закидана вся зона відпочинку. У Шацьку діє пакетний збір сміття, реалізовуємо населенню контейнери для відходів, які самі і вивозимо. Будь ласка, привчайтеся до порядку, - не приховує свого обурення директор комунального підприємства Іван Коваль.

 

Так було...
Так було...

...так стало
...так стало

У вівторок, 7 березня, біля озера Велике Чорне запанувала чистота. А 8 березня знову виросли гори відходів. Не знайшовши контейнерів, мешканці прилеглих вулиць викидали сміття просто посеред лісу. Серед відходів було багато сухостою і квасолиння, яке можна спалити; пластику, контейнери для збору якого стоять майже на кожній вулиці районного центру; використаних дитячих памперсів.

Аби привчити людей до порядку, комунальники будуть застосовувати до порушників правил благоустрою більш жорсткі методи впливу. До чергування в зоні відпочику - з метою виявлення порушників - залучатимуться працівники правоохоронних органів, екологічної служби.

На сьогодні в лісі вже встановлено відеонагляд, з допомогою якого можна буде оперативно виявити тих, хто забруднює навколишнє середовище і притягнути їх до відповідальності.


 

 

Коментарі
10 Березня 2017, 01:45
Правильно зробили що встановили , аби ще оштрафували на пару тисяч винуватців от тільки тоді навчить прибирати за собою
10 Березня 2017, 09:40
Те, що прийняли контейнери для сміття, не означає, що стане менше сміття. Може просто треба комунгоспу частіше його вивозити. А то контейнери стоять тижнями повні. От люди і кидають біля них, а собаки і вітер розносять по всій території.
10 Березня 2017, 12:41
штраф штраф і дуже великий штраф дайте номер телефону куди доносити на шацьке бидло
10 Березня 2017, 12:43
номер телефону будь ласка куди доносити на шацьке бидло
10 Березня 2017, 12:52
не фотографуйте і не показуйте поки не буде дієвого покарання з року в рік одне й те саме
10 Березня 2017, 13:00
виявити хто це і назад на подвірья
10 Березня 2017, 13:12
СВИНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Березня 2017, 13:12
СВИНІ!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Березня 2017, 13:13
СВИНІ!!!!
10 Березня 2017, 14:34
Телефонуйте в поліцію це звичайне адмінвстративне правопорушення
10 Березня 2017, 15:46
вернути не в подвір"я назад а в хату і в колодязь.Свиней ласкою не навчити
10 Березня 2017, 16:12
Контейнери для сміття там стояли не для того, щоб люди з прилеглих вулиць носили сміття, а для того, щоб після відпочинку було куди викинути зібране після себе сміття. Дуже шкода, що наші люди елементарних речей не розуміють.
10 Березня 2017, 16:36
Хто буде спійманий, покарання-нехай самотужки вивезе один раз сміття встого шацька з усіх вулиць тоді може задумається перш ніж гадити.
10 Березня 2017, 16:45
То вже ж постарайтеся зловити. Там на фейсбуці Барило і Арват дуже "негодують", кажуть, чисто там, де прибирають, а не там , де не смітять. От вам підказка!
11 Березня 2017, 01:36
Контейнери забрали даремно. Буде те ж, що біля лікарняних гаражів. І якщо не помиляюсь, місце збору сміття біля Чорного, як і всю відпочинкову зону, облаштовували за гроші Євросоюзу. То хто дав право місцевим чиновникам все це руйнувати? Сподіваюся, літом Коваль з Віннічуком "самолічно" будуть там прибирати з віником і граблями, щоб перед Європою не осоромитись.
11 Березня 2017, 19:48
Все це зроблено, щоб НЕ ПРИБИРАТИ!!! навіщо комунгоспу цей клопіт за кошти платників громади, для "наших керівників" краще щоб в Шацьку взагалі не було такого місця для відпочинку, і для цього потрібно ще забрати столики, урни, огорожу і все інше.
11 Березня 2017, 22:28
В декого ще досі осталась така штука (після совєтів) як ХАЛЯВА-таких треба виловлювати і карати і влада тут ні при чому------хто таким чином гадить --свииииннііііііі
12 Березня 2017, 21:05
Дійсно, смітити до озера xодять жителі прилеглих вулиць, бо їм місця у власному дворі мало. А ще вони спеціально купують пластиковий посуд. Напевно, щоб не мити брудний. А їжу готують на вогнищі, щоб економити газ. Треба не сміття фотографувати, а прогулятися з фотоапаратом і зафіксувати "процес" так, щоб було видно XТО залишив після себе місце відпочинку не прибраним. Такі репортажі будуть більш ефективні, ніж пусті погрози та сподівання на совість багатьох порушників. Чи спокійніше і безпечніше фіксувати розірвані пакети, бо серед "відпочивальників" може бути "кум-брат-сват"?