Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Уродженка Світязя ввійшла в ТОП-10 бізнес-леді Луцька

11:30 09.03.2017
1847

Поки чоловіки люблять піджартовувати про «або красиву, або розумну», українські жінки давно довели: немає ніякого або-або.

«Українська жінка – це справжній феномен. У неї дивним чином вбудований такий внутрішній тайм-менеджмент, що встигається все: і кар’єра, і сім’я, і час на себе», – слушно зауважила одна із волинських бізнес-леді, розповідаючи про власний секрет успіху.

У день, який багато років вважається уособленням жіночої сили та краси, видання «Волинь24» розповідає про лучанок, які досягли найбільшого успіху в професійному житті, абсолютно не жертвуючи ні собою, ні сімейним щастям.

У списку успішних жінок - Світлана АРУТЮНЯН, власниця мережі грузинських пекарень "Сулі-Гулі".

Світлана Арутюнян першу пекарню відкрила тільки рік тому. Нині, окрім пекарні на Набережній, подібні діють ще й на Задворецькій та на Рівненській. Тепер жінка вправно втілює чергову свою ідею: найближчим часом на Набережній, поруч із пекарнею, відкриють нове кафе.

За рік Світлана Арутюнян, уродженка села Світязь Шацького району і юристка за фахом, стала фактично законодавицею моди на грузинську кухню в Луцьку.

І хоч Світлана Арутюнян - це беззаперечна натхненниця і душа мережі грузинських пекарень “Сулі -Гулі” у Луцьку, стверджує: цей бізнес не був таким успішним, якби за ним не стояла команда людей, одержимих однією ідеєю. У цій команді - і її чоловік Сергій Арутюнян. Разом із тим жінка категорично не погоджується з думкою про те, що жінкам вести власну справу складніше. Її власний досвід переконує у зворотньому.

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2018
20.02.2018
19.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин