Забрав на уроці в учня телефон - отримай від поліції адмінпротокол

07 Березня 2017, 19:40
12588

Доволі неочікуване повідомлення надійшло на початку березня до Шацького райвідділу поліції від учня 8 класу однієї зі шкіл району.

Правоохоронцям учень повідомив, що директор школи ще 27 лютого забрав у нього на уроці мобільний телефон.

За фактом було складено адміністративний протокол. 

 

Коментарі
08 Березня 2017, 01:20
Правильно зробив учень. Телефон це приватна річ. Хоч я директора школи поважаю, але він не має права розпоражатись не своїм
08 Березня 2017, 10:03
може лютого,а не березня((((
08 Березня 2017, 11:33
Діти не повинні в школу носити телефони !!!! А тим більше користуватися ними на уроках!!!!Скоро діти бомбу в школу принесуть і не можна буде нічого зробити бо це їхня власність. Абсурд!!!!!!!!!А на що дивляться батьки учня?
08 Березня 2017, 19:25
Батьки нарікають на вчителів, що не дають знання учням. Так вони ж нічого не чують на уроках, бо сидять з телефоном грають в ігри, на контрольних думають як списати з інтернету. Потрібно заборонити використання телефонів на уроках. Знання покращаться!
08 Березня 2017, 20:58
Вчитель повинен зацікавити учнів на уроці так, щоб вони не бажали користуватись телефоном. А якщо вчителі самі до уроків не готові.? Скільки вчителів не пояснюють новий матеріал? Доводилося зустрічати вчителів, які на продовженій групі неправильно розвязували з першокласниками математику. І багато-багато іншого.
09 Березня 2017, 02:26
Думаю що було в Пульмо Там директріса пропойца
09 Березня 2017, 10:17
все правильно учень зробив. не знаю, що то була за школа, але знаю, що в Шацькій школі трудовик часом лупить хлопців. от на нього ще заяву в поліцію накатати треба.
09 Березня 2017, 16:19
Читаю і диву даюся! Батьки "кладуть" на вчителів, а ті в свою чергу на батьків...Ну ще вчителів то я можу зрозуміти, бо вони як можуть захищаються, а, ви батьки!? Вчителі потерплять наших дітей в школі скількись років, а вони нам залишаться. То ми і маємо дивитися що вони носять у школу як учаться і чим займаються.Ми їх повинні зацікавити щоб ходили за вчителями і слухали їх. Пора відходити від того, що школа заставляла дітей вчитися. До СРСР уже повороту не буде. Це НАШІ діти і за них відповідає не директор чи вчитель а батько.А час розставить все на свої місця. Хороших вчителів ми і досі любимо і пам"ятаємо.Хай бог дасть їм здоровя що терпіли нас, вчили і наших дітей теж. Бо ж вони не завжди праві по собі знаю, що можуть вчварити.
09 Березня 2017, 16:44
Це правда, настав такий час що батьки не можуть справитись зі своїми дітьми то чим можуть зарадити вчителі ?якщо дитина в другому класі каже вчительці ти простітутка ,а мама це сприймає як добрий день.Хоч той телефон і його річ,директор його не вкрав а забрав щоб дитина обдумала свою помилку вибачилась ,а той такий розумний ще в школі на директора він заявляє в поліцію.
09 Березня 2017, 16:46
Тим вчителям дякувати потрібно що вони ще ходять на роботу за ті копійки і хочуть щось навчити тих дітей
09 Березня 2017, 18:45
Не плачте у вчителів зараз дуже гарні зарплати
09 Березня 2017, 19:07
Все починається з сім&quot;ї. А зараз батьки стережіться, бо далі якщо ви заберете &quot;особисту річ&quot; своєї дитини, наступний протокол буде на вас! У світі вже є подібні випадки....<br/>Щось важливе у вихованні цього покоління вже упущено! На старості будемо пожинати плоди...<br/>Школа, вчителі вчить поважати батьків, старших....А батьки не навчили поважати вчителів і те що говорить вчитель діти не чують.<br/>Дай Боже щоб нам було кому на старості кружку води подати...
09 Березня 2017, 22:22
дирeктор від бога... більшe поваги...мeншe завісті... цe нe просто...і нe кожна людина будe такою.... навчіться поважати а нe обговорювати ...навчіться бачити сeбe.......
09 Березня 2017, 22:34
У пульмівському садочку няня нeстримує eмоцій і страдають діти.... просимо прийняти міри... такі люди нe повинні працювати біля дітeй...
09 Березня 2017, 23:52
Цікаво, а за якою статтею КУпАП складено протокол?
09 Березня 2017, 23:55
Проблема в тому, що згаданий учень потрапив між молотом і наковальнею: з одного боку батьки, які не поділили щось з директором, а з іншого боку директор школи, в якій дитині ще, як мінімум, 1,5 року навчатися. Навіщо дитину робити заручником дорослих суперечок?
10 Березня 2017, 01:49
ця директріса бухає постояно і странно шо вона ше робить в школі.
10 Березня 2017, 09:51
Протокол про адміністративне правопорушення складено на батька дитини, який в школі виражався нецензурною лайкою, з усіма учасниками події проведено профілактично-роз'яснювальну роботу
10 Березня 2017, 11:10
То нащо писати дурницю. Спершу розберіться, а потім пишіть. Не треба дезінформувати читачів.
10 Березня 2017, 13:03
І зовсім це не Пульмівська директриса. Їй ще до Смолярського директора далеко. Він і тут відзначився.
10 Березня 2017, 14:53
Дітей треба виховувати з памперсів і закладати в їхню голівку що можна робити а шо ні і як правильно себе поводити в суспільстві як поводять себе батьки так поводять і діти А що до Пульмівського директора це просто заздрять її ото і брешуть а школа Пульмівська по районі займає 1 місце у всьому це все завдяки директору і її вмінні спілкуватися з людьми
10 Березня 2017, 15:10
Всі люди не можуть брехать на директрісу и ви наверно також добре спілкуєтесь з нею....добре там сліпи заливаєте що діти на телефони знімають і розказують
10 Березня 2017, 19:18
&quot;а школа Пульмівська по районі займає 1 місце у всьому&quot; це про що? Наведіть приклади.
10 Березня 2017, 20:29
це така опорна школа гімназія Шацька де на уроках луплять хлопців. це правда?
10 Березня 2017, 21:49
Наскільки мені відомо у школі гарний ремонт нові вікна завдяки чому тепло у класах Діти їздять на олімпіади на змагання по туризму по фізкультурі де займають призові місця А ви як учитель маєте краще знати яка в Пульмо школа і вчителі А тій Валя що так відверто заявляє про директрису а ти сама бачила як вона бухає то заяви відкрито з доказами Ми бачимо скалку в оці ближнього а колоди у свому не помічаєм
10 Березня 2017, 21:51
І до чого тут взагалі Пульмівська школа
10 Березня 2017, 23:33
Просто є різниця між призовими місцями і першим місцем! Суттєва різниця....
10 Березня 2017, 23:39
то просто дві куми не поладились між собою, от і обс.....ють одна одну.
10 Березня 2017, 23:53
Наскільки я знаю завжди лідирують Шацьк та Світязь....<br/>А чудаків скрізь вистачає...
11 Березня 2017, 00:13
ВІдносно $ зарплати суттєво зменшились -- а ціни рівняються на $.<br/>Ми вже були колись мільйонерами, але багатшими не стали...
11 Березня 2017, 01:09
&quot;Навчати інших чого-небудь означає показати їм, що вони повинні робити, щоб навчитись тому, чому їх вчать&quot;. Чи може телефон - інтернет замінити живе спілкування дитини і вчителя? Пережили епоху куплених дипломів, а зараз яка епоха настала?
13 Березня 2017, 20:42
Перш ніж обсирати директора подивіться на своїх діточок. Давно в Шацьку на перехресті валялись?
15 Березня 2017, 17:11
А як вона валялась- ти вже забув? Харош вже тута писать -йде до гною
20 Березня 2017, 23:19
За дітьми нада дивитись,а не за вчителями та директором,замініть їх хоть на тиждень і тоді побачите які зараз діти,нема чого телефони носити,краще книжки хай носять....а не ти їм слово а вони тобі десять....тож не виніть вчителів.
24 Травня 2018, 20:24
Вчителів тре ставити на місце, бо розбалувані