Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Хто виконуватиме обов’язки керівника санаторію «Лісова пісня»

15:10 28.02.2017
1702

1 березня завершується термін дії контракту з нинішнійм директором Волинського обласного санаторію "Лісова пісня" Віктором Карпуком. 28 лютого комісія обласної ради з питань майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянула його заяву про звільнення з посади.

Про це повідомляється на офіційному сайті Волинської обласної ради.

Згідно з рішенням комісії, найближчим часом буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора санаторію, потому керівника призначатиме сесія обласної ради.

Зауважимо, що наразі обласна рада активно працює над новим проектом Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Втім, за пропозицією членів майнововї комісії Святослава Кравчука та Валентини Касарди, було вирішено не зволікакти з оголошенням конкурсу на посаду керівника "Лісової пісні", щоб забезпечити нормальне функціонування оздоровниці на піку курортного періоду.

Комісія рекомендувала голові обласної ради Ігорю Палиці до призначення нового директора санаторію у встановленому законодавством порядку покласти виконання обов'язків керівника на Руслану Дибель.

24 березня
Вчора
22.03.2018
21.03.2018
20.03.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин