Хто виконуватиме обов’язки керівника санаторію «Лісова пісня»

28 Лютого 2017, 15:10
3785

1 березня завершується термін дії контракту з нинішнійм директором Волинського обласного санаторію "Лісова пісня" Віктором Карпуком. 28 лютого комісія обласної ради з питань майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянула його заяву про звільнення з посади.

Про це повідомляється на офіційному сайті Волинської обласної ради.

Згідно з рішенням комісії, найближчим часом буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора санаторію, потому керівника призначатиме сесія обласної ради.

Зауважимо, що наразі обласна рада активно працює над новим проектом Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Втім, за пропозицією членів майнововї комісії Святослава Кравчука та Валентини Касарди, було вирішено не зволікакти з оголошенням конкурсу на посаду керівника "Лісової пісні", щоб забезпечити нормальне функціонування оздоровниці на піку курортного періоду. 

Комісія рекомендувала голові обласної ради Ігорю Палиці до призначення нового директора санаторію у встановленому законодавством порядку покласти виконання обов'язків керівника на Руслану Дибель.

 
Коментарі
28 Лютого 2017, 22:49
яка Дибель ій вже на пенсію пора є молоді та преспективні особи наприклад як Мирослава Карпук або Оксана Карпук старикам пора сидіти дома тим більше пока є можливість можна й групу оформити.
01 Березня 2017, 00:43
А чому знову Карпук,???
01 Березня 2017, 01:20
Тому ,що Карпуки найбільше вміють красти....
01 Березня 2017, 13:00
<p>А ЩО ВОНА ЗРОБИЛА НА ЛІСОВІЙ?НУ ХОДИЛА НА РОБОТУ ПОМАГАЛА КАРПУКУ ВАЛИТИ САНАТОРІЙ ОЦЕ І ВСІ ЗАСЛУГИ ПРОСТО НА КОГОСЬ ТРЕБА ПОКЛАСТИ ОБОВЯЗКИ</p>
01 Березня 2017, 13:21
Народ що ви таке верзете.. Вона ще не встигла заслуженого лыкаря планети купити.. Дайте їй можливість вкрасти на лікаря)) геть вже про неї біднесеньку не думаєте..
01 Березня 2017, 14:46
а хіба там ще карпук невсе спер
01 Березня 2017, 15:39
Якщо не Руслана,то більше нема на кого надіятись.Той санаторій і тримався тільки і на ній.
01 Березня 2017, 16:14
єдиний хто зможе налагодити роботу в санаторії - це Дибель Володимир (читай Руслана)
01 Березня 2017, 17:09
БОЖЕ БЕРЕЖИ САНАТОРІЙ ВІД ЦЬГО ХАМА
01 Березня 2017, 19:17
А чого в переліку Карпуків забули ще вказати Сергія? Він теж не проти. Вітя йому хотів би передати справи.
01 Березня 2017, 20:50
щоб багато красти теж треба мати розум, так що сидіть тихо і не заздріть, він забезпечив життя і собі, і дітям, і внукам, а ви чого досягли, ніщеброди?
01 Березня 2017, 23:30
Заїло пластинку?
02 Березня 2017, 13:01
НІЧОГО ПОДІБНОГО ХАЙ ІДЕ ДО КІНОТЕАТРУ ІСТАЄ НА КОЛІНА ПЕРЕД НАРОДОМ І КАЄТЬСЯ І ЗЕМЛЮ НАЗАД У СЕЛИЩНУ РАДУ
02 Березня 2017, 14:27
Думаю що він далеко не перший у тому списку. Але мабуть Карпук такий популярний, бо санаторій ще працює, а решту підприємств у Шацьку де діли? Не вигідно працювати? Хліб, ковбаса, вода газована, швейні (І не тільки) вироби виготовлялися, а зараз? Добре, якщо в аренду здають приміщення. Це в кращому випадку
03 Березня 2017, 12:12
просто база санаторію була міцна от і не довалили
04 Березня 2017, 02:58
ото поговорили! карпуку ікнулося досі. а й дійсно ,може хватить тим карпукам вже хай посидять дома. та та Руслана і Оксана хай навчаться говорити з людьми а то вже керувати лісовою піснею !!!!